Menüü

12. Oktoober 2020

Tere!

 

Anname teada TAAVI Palk ja Personal programmide uuendusest seoses sissemaksete peatamisega kogumispensioni II sambasse.

Seoses aasta alguses vastu võetud seadusemuudatusega on kogumispensioni süsteemiga liitunud töötajatel võimalik ajavahemikus 01.12.2020 kuni 31.08.2021 oma sissemaksed kogumispensioni II sambasse peatada.

Oleme lisanud TAAVI programmidesse töötaja kaardile avalduse esitamise tunnuse ja võimaluse kontrollida liitumist AS Pensionikeskus infosüsteemist.

Liitunud isikutel, kes 2020. aasta oktoobris (1. - 31. oktoober k.a.) esitasid kohustusliku


kogumispensioni sissemaksete ajutise katkestamise avalduse, on 2020. aasta 1. detsembrist kuni
2021. aasta 31. augustini maksemäär 0 ehk maksekohustus on peatatud.

Liitumise kontroll tuleb programmis teostada peale 31. oktoobrit (kui avalduste esitamise periood lõpeb) ja enne detsember 2020 väljamaksuga arvestuse loomist.

 

TAAVI Palk programmi töötaja kaardile on lisatud uus tunnus 

'Avaldus kogumispensioni maksete peatamiseks 2020...2021' . Pensionikeskuse kontrolli saab käivitada töötaja kaardil parem hiireklõps -> Pensionikeskus või menüüst Aruanded -> Pensionikeskus -> Liitumise kontroll. Kui töötaja on esitanud maksete peatamise avalduse, tekib programmi tunnuse lahtrisse märge. Vastasel korral jääb tunnus täitmata.

Link TAAVI Palk töötaja kaardi ekraanipildile.

TAAVI Personal programmi töötaja kaardile Sektsiooni Palk on on lisatud uus tunnus 

'Avaldus kogumispensioni maksete peatamiseks 2020...2021'. Pensionikeskuse kontrolli saab käivitada töötaja kaardil parem hiireklõps -> Pensionikeskus või menüüst File -> Pensionikeskus -> Liitumise kontroll. Kui töötaja on esitanud maksete peatamise avalduse, tekib programmi tunnuse lahtrisse märge. Vastasel korral jääb tunnus täitmata.

Link TAAVI Personal töötaja kaardi ekraanipildile.

Uue võimaluse kasutamiseks tuleb uuendada TAAVI Palk ja TAAVI Personal programmiversioone.

Kui kasutate TAAVI PALK ja PERSONAL programme koos, siis peab programmid uuendama samaaegselt ! 

Kui kasutate ka teisi TAAVI programme, siis palun uuendage ka nende programmide versioonid, va Tööaeg programm. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda klienditoe poole.

Tuletame meelde, et TAAVI programmides on võimalus uuendada programme programmidest väljumata, ehk läbi programmi menüüst ´File -> Uuendused´.

Läbi programmi uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Versiooniuuendus.pdf

Väljaspool programmi versiooni uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Juhend.pdf

 

Enne versiooniuuendust peab tegema programmidest koopia ning pärast veenduma koopia olemasolus!

Enne versiooniuuendust peab kontrollima kas programmide registreerimiskoodid võimaldavad uuendusi teha! Programmi menüüs Abi -> Taavi info kaardil "Uuendused kuni..." kuupäev peab võimaldama teha uuendusi. Kui kuupäev ei võimalda teha uuendusi, siis palun kontrollige kehtivust menüüst Abi -> Litsentsi kehtivus. Programm saadab päringu aadressile http://taavi.taavi.ee/register.php programmi tootekoodi andmetega ja kuvab programmi litsentsi kehtivuse kuupäeva. Kui litsents kehtib, siis võib versiooni uuendada. Peale versiooni uuendamist programmi käivitamisel uuendatakse automaatselt registreerimiskoodid.

Peale versiooniuuendust palun kontrollige Abi -> Taavi info kaardilt kas versiooni kuupäev on muutunud. Seejärel peab tegema uued indeksid menüüst File -> Andmete hooldus -> Uued indeksid. Vanu indeksfaile kustutama ei pea.

Kui küsitakse andmetabeli struktuuri muutmist, siis kindlasti vastata „Jah“.

Taavi PALK ja PERSONAL programmide uued versioonid on üleval meie kodulehel ning samuti ka FTP serveris. Internetist saab faile alla laadida kas linkidelt:

Palgaprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/palkupgr.zip

Fail palkupgr.zip pakkida lahti \WPALK\ kataloogi.

Personaliprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/personalupgr.zip

Fail personalupgr.zip pakkida lahti \WKAADER\ kataloogi.

või FTP serverist:

http://taavi.taavi.ee/exed/upgrade/

Kasutaja: klient

parool: heldur

Failid palkupgr.zip ja personalupgr.zip sisaldavad kõiki versioonivahetuseks vajalikke faile. Failid pakkida lahti vastavates programmide kataloogides, salvestades üle olemasolevad failid.

Palume võimalike küsimuste tekkimisel kirjutada aadressile .

 

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge