lahkumisavaldus ja rase

  • Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31949 lisas Hanna
Tere! Esitasin lahkumisavalduse ning tööandja kirjutas sellele väga vastumeelselt alla. Nii et tööleping oleks pidanud siis lõppema kuu aja pärast. Nüüd avastasin, et olen rase ning võtsin lahkumisavalduse tagasi. Tööandjale ma loomulikult ei öelnud, et rase olen. Tal oli väga hea meel, et sai lahkumisavalduse tühistada. Aga kui nüüd umbes pooleteise kuu pärast talle teatan, et olen rase, kas tal on siis õigust nõuda mu lahkumist, et ise ma ju natuke aega tagasi kirjutasin lahkumisavalduse???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31951 lisas imelik
Vastas imelik teemas lahkumisavaldus ja rase
Teatama peaks oma rasedusest kindlasti, ei saa tööandja nõuda lahkumist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31953 lisas to Hanna
Vastas to Hanna teemas lahkumisavaldus ja rase
Häbi-häbi-häbi. Kindlasti ei saa tööandja sind sundida lahkuma, kuid leian, et endast lugupidav inimene ei pea valetamist ja tööandja petmist loomulikuks. Kahju sinu tööandjast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31954 lisas Maie
Vastas Maie teemas lahkumisavaldus ja rase
Kas sai on sellist häbistamist väärt??????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31955 lisas Maie
Vastas Maie teemas lahkumisavaldus ja rase
Vabandust! Ikka kas asi mitte sai!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32001 lisas Hanna
Vastas Hanna teemas lahkumisavaldus ja rase
No kui ma lahkumisavalduse andsin, siis ma veel ei teadnud, et rase olen. Ja ma arvan, et paarinädalasest rasedusest ma tööandjale teatama ei pea! Paljugi, mis võib veel juhtuda, asi ju alles algstaadiumis. Küsimus oli lihtsalt selles, et kas neil on õigus minult siis lahkumist nõuda, kui teada saavad, et rase olen. Et põhjuseks tooksid näiteks minu enda lahkumisavalduse, kuigi selle aja peale on see aegunud.
Tänud kõigile, kes vastasid! Aga häbi ma ei tunne:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32003 lisas to Hanna
Vastas to Hanna teemas lahkumisavaldus ja rase
Veel kord häbi-häbi-häbi: kui avalduse tagasi võtsid, siis ju teadsid. Aga eks tänapäeval peetaks normaalseks püüdu kindlustada valimata vahendeid oma tagalat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32006 lisas Maie
Vastas Maie teemas lahkumisavaldus ja rase
Mina olin arvamusel,et foorumis üritatakse AIDATA, mitte häbistada!
Hanna , ära lase ennast häirida! Kõike kaunist!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32012 lisas Hanna
Vastas Hanna teemas lahkumisavaldus ja rase
Aitääh Maie:)))

Vot ma ei saa sinna enam midagi teha, et rasedaks jäin ja aborti teha ka ei kavatse!!!
Kui oleksin varem teadnud, ei oleks ju lahkumisavaldust sisse andnud, pidin seepärast ka juba saadud uuest töökohast loobuma. Ja ma arvan, et kuskilt pean ju ka raseduse ajal raha saama. Sina võib-olla jah ei vaja toitu ja riideid, suur õeluskott, aga mina ja mu sees kasvav pisike vajame:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to Hanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32017 lisas to Hanna
Vastas to Hanna teemas lahkumisavaldus ja rase
Ei pea ennast suureks õelusekotiks, pean ennast lihtsalt ausaks inimeseks. Ja muide minugi sees on kasvanud nii mõnedki pisikesed, kes vajasid samuti toitu ja riideid; nüüd on nad koolilaste eas ja vajavad veelgi rohkem. Kuid olles lojaalne oma tööandja suhtes, siis teatasin ülemusele, kui isegi teada sain, et tööandja oskaks arvestada, et äkki ühel päeval olen sunnitud haiguslehele jääma või mida iganes. Ja häbi... kirjutasingi sulle sellepärast, et oma postituses pidasid loomulikuks tööandja ees oma raseduse varjamist.
Maiele: jah, foorum on küsimiseks ja Hanna sai ka oma vastuse, kuid samas leian, et pole ka suur patt, kui oma arvamust avaldasin või kuidas?!? Hanna arust olen minagi ju üks suur õelusekott, kuid ju meil on vist erinev kasvatus olnud ja minule see küll hinge ei lähe, mida tema minust arvab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.