Töölaud

  • K*
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44738 lisas K*
Töölaud lisas K*
Tere!
Olen lapsehoolduspuhkusel ja mõne kuu pärast taas tööle tagasi, kus ma töötasin ka enne dekreeti jäämist. Töötan nimelt sellises kohas, kus ühes ruumis töötab umbes 15 inimest ja igal ühel on oma kindel töölaud. Kui mina dekreeti läksin, siis minu asemele tuli tööle nn uus inimene ehk asendaja..
Küsimus nüüd ongi selles, et kas mul on õigus nõuda oma töölaua taha tagasi saada või kuidas?

Tänud vastajatele ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mai
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44740 lisas Mai
Vastas Mai teemas Töölaud
Asendajaga sõlmiti tähtajaline leping, kuni Teie naasmiseni. Ehk siis kui Teie tagasi lähete, siis tema tööleping lõppeb ja Teie saate oma laua taha tagasi :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44743 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölaud
Tagasi saad töölepingus kokkulepitud töö ja tingimused, kui nt. töölaud teises reas paremalt kolmas pole töölepingus kokkulepitud siis ei pea sa just seda töölauda mis asub teises reas ja on paremalt kolmas saama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K*
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44745 lisas K*
Vastas K* teemas Töölaud
Aga kui igal ühel on tööle tulekust saadik olnud oma kindel laud, seda kasvõi juba 10 aastat, siis kuidas saab ülemus nüüdsest nn seda muuta...seda enam, et ma olin lapsehoolduspuhkusel ja minu töölaua taha tuli asendaja...loogiline on ju, et kui mina tagasi lähen, siis pean ma OMA lauataha tagasi saama ning see kes hetkel asendaja on-sellele peab ülemus otsima uue koha/laua??!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mai
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44746 lisas Mai
Vastas Mai teemas Töölaud
Aga ma ei saa aru, miks asendaja alles jääb? Kas asendaja võetakse ka tööle lisaks Sinule? Ma ei tea kuidas siis mõistlik on. Kui üks töötaja lisaks võetakse, siis ehk saad omale uue laua, ma arvan et see natuke parem, kui see asendaja kasutatud laud :) Kui see üldse probleem olla saaks :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44751 lisas .
Vastas . teemas Töölaud
imelikul on õigus, kui lepingus ei ole nimelt seda lauda kirjas, siis ei pea sa just seda lauda tagasi saama. Õigus nõuda on sul ainult seda, mis lepingus kokku lepitud. Ja tõele au andes, ei saa küll aru, mis vahet sel on, kui sulle antakse laud, mis on ehk paar kohta edasi? Kui töö ja muud tingimused on samad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44754 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölaud
Ülemus korraldab töö täpselt nii kuidas on mõistlik ja parim hea töö tarvis kui ikka vaja võib ta töötajad laudade taga ringi ka paigutada nt. latatarad üksteisest eraldada nii kuidas õpetaja koolis teeb. OMA lauataha nõuet saad sa esitada vaid omakodus OMA laua suhtes.
Nagu väike laps tahan ja pean saama, vot ei pea kui sellist kokkulepet pole ja mõistlik on jätkata teisiti.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • E
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44785 lisas E
Vastas E teemas Töölaud
no tõesti veider, mis tähendab OMA laud, kas sa ostsid selle tööandjalt ära või?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K*
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44793 lisas K*
Vastas K* teemas Töölaud
Klge vabandage väga, et ma siia üldse midagi kirjutada julgesin, viimase kommentaar eriti haige... ja tõesti-ma ei pea Teile hakkama ju ometi aru andma, mis põhjustel ma just selle sama laua taha tagasi saada tahan...
Rohkem ma siia oma nina ei topi-haige foorum!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mutt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44795 lisas mutt
Vastas mutt teemas Töölaud
kui sa ei taha siin aru anda miks sa just seda kohta ja seda lauda tagasi tahad siis ei tasu solvuda ,et sulle niimoodi vastatakse ,sulle aga vastati ka väga ilusti,et sul ei ole õigust nõuda sama lauda samas kohas,peaasi et su töö alles on

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.