Töötasu arvestamine peale viibitud puhkust arestitud konto alusel

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51676 lisas Roland
Oleks selline küsimus, viibisin puhkusel novembris nädal aega amtlikult, mille alusel maksti puhkusetasu.
Oman kolme ülalpeetavat ja kuna käisin puhkuseajal tööl, on minu väljateenitud palk suurem. Kätte sain igakuisest miinimumist aga vähem. Kas peale ametlikku puhkust on tööandjal õigus rohkem kinnipidada kui on ettenähtud miinimum igakuiselt?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51677 lisas roland
Eelmine kuu sain palga okt. eest+puhkusetasu aga kätte sain ikka vastavalt lubatud miinimumile. Kuid kas on õigus tööandjal peale puhkust kinnipidada rohkem kui lubatud miinimum on, palk nov eest oli märksa suurem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51680 lisas .
mitte ei saa aru, mida see tööandja sul kinni peab? Ja mis lubatud miinimumist jutt on, kui töötasu on kuude lõikes hoopis erinev? Oled tööandjale millegi eest võlgu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51681 lisas Roland
Tööandjale ei ole midagi võlgu. Kuna on eelnevalt olnud võlgnevus,siis kohtutäitur on määranud miinimumi mida saan oma kontol kasutada miinimumpalk+1/3 miinimumist iga ülealpeetava kohta. Ülejäänud läheb täiturile kui palk suurem.Hetkel olin nov nädal puhkusel aga käisin ka tööl sel ajal. Seega mu küsimus ongi kas tänu sellele et oli nädalane ametlik puhkus, on tööandjal õigus maksta vähem kui ettenähtud miinimum on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51682 lisas Roland
Töötasu kuude lõikes on erinev muidugi, aga kohtutäitur on lubanud kindla summa mida saan kontol kasutada, loodan et kirjutasin arusaadavalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51683 lisas .
jah loomulikult on puhkusele järgnenud kuul töötasu väiksem, kuna eelnevalt oled juba puhkusetasu kätte saanud. Ametlikult ei tohigi tööd teha puhkuse ajal. Seega ei ole ka tööandjalt midagi nõuda, kui sina omast vabast tahtest puhkuse tööl veetsid. Tööandja selle eest maksma ei pea. Puhkusetasu oled ju kätte saanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51684 lisas Roland
Tööl olin kuna tööd oli palju ja tööandja soovis, kuid sellepärast küsin et palk ei olnud väiksem vaid välja maksti vähem kui kohtutäitur on igakuiseks miinimumiks lubanud. Kas sel puhul on puhkus määrav et välja võib vähem maksta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51685 lisas Roland
Palk oli suurem kui ettenähtud miinimum ja üldiselt mu palk ongi suurem. Aga väljamakstav osa ei tohiks olla alla lubatud miinimumi kuus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Roland
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51686 lisas Roland
Teen piltlikult. Ntx on lubtud miinimum kohtutäituri poolt 510eur,see on summa mis võin iga kuu välja võtta. Nov oli nädal puhkusel, aga käisin tööl seega rahas ei kaotand ja nov kuu eest palgalehe alusel on neto palk nts 860eur. Minu küsimus ongi kas tööandja võis maksta vähem 100eur nts 410?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51687 lisas .
no ei saa aru, milles sul probleem on, kas on tööandja palka vähem maksnud või täitur rohkem maha võtnud või..?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.