hoolduslehe ajal "pidutsemine"

  • Merimel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20301 lisas Merimel
Kas keegi oskab õelda, kas tööandja võib hakata pretensioone esitama, kui ma olen hetkel küll lapsega haiguslehel, kuid lähen sünnipäevale. Tahakski teada, kas mul võib tulla pärast probleeme. Lapsega saab õhtul olla tegelikult ju ka abikaasa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annabel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20313 lisas annabel
Vastas annabel teemas hoolduslehe ajal
UPS! No sünnipäevale nüüd küll minna ei tohiks. Aga siiski.... kui kangesti tahad minna, tuleb jälgida, et sind keegi ei märka kodust välja minemas (soovitatav maskeering), eriti peaksid vältima seda tänavat, kus elab tööandja. JA kui tööandja peaks äkki mingil põhjusel sulle koju helistama, ( näiteks, kuidas lapse tervis on jne.) siis selleks puhuks tuleks välja mõelda mingi varuplaan, et miks sa momendil ei saa telefonile vastata. Soovitan selle enne sünnipäevale minekut koos abikaasaga välja mõelda ja mingi skeem teha, juhuks kui sind peaks keegi küsima.
Mina soovitaksin küll toimida nii, et pärast tööandjaga probleeme ei tekiks. Ei või iial ette teada!!
Loodetavasti sünnipäevale minek ikka õnnestub!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20325 lisas mari
Vastas mari teemas hoolduslehe ajal
nalja teete või? See ei ole küll tööandja asi, kuidas tema töötaja oma õhtut veedab. Hoolduslehe mõte seisneb ju selles, et haige lapse eest on vaja hoolitseda sel ajal kui on tööaeg. Samamoodi ei saa keegi keelata sul minemast sünnipäevale, kui sa ise haige oled (kui sul muidugi ei ole just nakkushaigus).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • :)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20327 lisas :)
Vastas :) teemas hoolduslehe ajal
Muidugi tegi eelkirjutaja nalja, sest hoolduslehe mõte on tõesti selles, et tööajal on vaja lapse järele vaadata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annabel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20328 lisas annabel
Vastas annabel teemas hoolduslehe ajal
Tore on vahest lugeda, milliste probleemide pärast inimesed oma pead vaevavad aga olulisem on vist ikka vastustest reaalsus ja nali enda jaoks selgeks teha. :)
Minu eelmist vastust võib ainult nalja, nalja ja veelkord naljana lugeda nagu see küsimusgi minu jaoks tundus.
Kõike head kõigile soovides!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teadja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20329 lisas teadja
Vastas teadja teemas hoolduslehe ajal
meil oli üks töötaja ükskord ise haigusklehel ja ei julgenud sel ajal isegi juuksurisse minna, et äkki tööandja näeb ja see on ravireziimi rikkumine:)))))

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20332 lisas Mann
Vastas Mann teemas hoolduslehe ajal
No tule taevas appi, kust sellised teadmised?!
Nii haigus- kui hooldusleht on antud ikka 24 tunniks, st, et kui kell on 1700, tööpäev läbi, ka siis ei saa haige inimene minna juuksurisse, peole, kuhu iganes. Võib-olla hoolduslehe ajal tuleb mõni käik kõne alla, aga kindlasti ei ole see mingi padupidu pärast tööaega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kle Mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20334 lisas kle Mann
Vastas kle Mann teemas hoolduslehe ajal
Sa oled ka üks nendest ajuhiiglstest vist.
Kui töötaja on näiteks kipsjalaga või käega haiguslehel, kas isegi siis ei või käia juuksuris. Leina et see kas inimene poes juuksuri ja mujal käia võib oleneb ikka haiguse iseloomust...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kle Mannile Mannilt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20336 lisas kle Mannile Mannilt
Vastas kle Mannile Mannilt teemas hoolduslehe ajal
Ei ole ma mingi ajuhiiglane, aga haigusleht ei ole niisama muuseas antud paber. Vaielda ei ole niisama mõtet, küsida tuleks oma raviarsti käest, mis on reziimi rikkumine ja mis mitte.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20337 lisas mari
Vastas mari teemas hoolduslehe ajal
Manni jutt on imelik! Kui tegemist ei ole nakkusohuga, ei või inimest ometi määrata garantiini. Taastumiseks võib just vaja olla värskes õhus liikumist ja positiivseid emotsioone.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.