töövõtuleping- aga "punkte" sealt tööandja ei täida?!

  • sanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #25259 lisas sanna
Mul on töövõtuleping, kuid paistab et tööandjale polegi need tööd nii olulised, kuna ta pole ka lepingus kokkulepitud töid mulle edastanud. Kui vestleme telefoniteel siis mainib, et tal pole aega ja nendega pole kiiret, kuid mul lõppeb varsti see lepinguline töö kuupäevaliselt. samas pole ta esitanud soovi, see leping sellisel juhul ka ära lõpetada?! Nii, et kui kuupäev kukub, kas siis peab palga ära maksma, kui ta ise pole vahepeal neid töid nii nagu lepingus kirjas- et tema edastab, edastanud mulle või ühe ükskord edastas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sanna`le
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #25261 lisas sanna`le
Vastas sanna`le teemas töövõtuleping- aga
VÕLAÕIGUSSEADUS
36. peatükk
TÖÖVÕTULEPING
alates § 635

www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=835261

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #25266 lisas sanna
Vastas sanna teemas töövõtuleping- aga
sealt on keeruline vastust saada, palun vasta mulle lihtsamalt minu küsimusele otseselt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #25267 lisas sanna
Vastas sanna teemas töövõtuleping- aga
ja ära vasta, et kumbki pool võib lepingu üles öelda, seda ma tean isegi ja nagu ma kirjutasin SIIS SEDA EI OLE TEHTUD.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sanna`le
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #25269 lisas sanna`le
Vastas sanna`le teemas töövõtuleping- aga
1. Ei ole kohane Töövõtulepingu puhul kasutada sõnu TÖÖANDJA (on töö TELLIJA) ja PALK (on kokkulepitud TASU).
2. Meie siin ei tea sinu lepingu sisu sellepärast peaksid ise seaduses sõrmega järge vedama ja võrdlema oma lepinguga.
3. Kui Sa pole asjde seisuga rahul siis § 652.ütleb:
(2) Kui tellija peab töö tegemiseks tegema mingi teo, muu hulgas muretsema materjali, andma juhise või aitama muul viisil töö tegemisele kaasa, ja ta viivitab selle teo tegemisega ning rikub sellega ühtlasi oluliselt lepingut, võib töövõtja lepingu üles öelda ning nõuda tehtud tööle vastavat osa tasust ja nende kulutuste hüvitamist, mis tasus ei sisaldu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.