Töölepingu lõpetamine

  • Uuus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25734 lisas Uuus
Kuidas on korrektne?
Mul on välja võtmata kuu aega puhkust. Nüüd tahan töökohta vahetada. Et kiiremini uude kohta tööle asuda, mõtlesin, et annan ennem puhkuse avalduse sisse ja siis lahkumisavalduse. Millal täpselt peaksin lahkumisavalduse esitama, et ülemustel ei oleks mingit võimalust mind kinni hoida? Ja veel, kas siis kui ma ühest firmast olen ametlikult puhkusel võin teises firmas tööd alustada? Esimesel kuul siis teises firmas tulumaksuvaba miinimumi ei arvestataks.

ette tänades..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • selgitan veits
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25744 lisas selgitan veits
Vastas selgitan veits teemas Töölepingu lõpetamine
Kui tööandja koostab puhkuste ajakava iga kalendriaasta kohta ja teeb selle töötajale teatavaks jaanuarikuu jooksul siis nii näljalt puhkust vabalt valitud ajal ei saa.

Kui tööandja ei tee puhkuste ajakava töötajale teatavaks tähtaja jooksul, on töötajal õigus jääda puhkusele töötaja poolt valitud ajal, teatades sellest tööandjale kirjalikult ette vähemalt kaks nädalat.

Lahkumis avalduse pead kirjutama vähemalt üks kuu ette.

Jah võid küll puhkuse ajal juba minna teise töökohta.

Tulumaksuvaba arvestamise avaldus esita teise töökohta ikka siis kui tööleping esimesega lõpetatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • uuus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25745 lisas uuus
Vastas uuus teemas Töölepingu lõpetamine
Seda puhkusegraafiku asja tean. See on meil vabalt valida, millal puhkame.
Aga küsimus oli selles, et kui ma nüüd esitan puhkuseavalduse kuuks ajaks, siis millal oleks õige abda sisse lahkumisavaldus, et ma peale puhkust enam vanasse kohta tööle naasma ei peaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25748 lisas kata
Vastas kata teemas Töölepingu lõpetamine
Lahkumisavaldus esita 1 kuu enne seda päeva, millal lahkuda tahad, ehk siis 1 kuu enne puhkuse lõppu. Täpne päev loe kalendrist välja.
Kui esitad lahkumisavalduse näiteks 05.01.06, siis viimane tööpäev oleks 04.02.06.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • selgitan veits
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25749 lisas selgitan veits
Vastas selgitan veits teemas Töölepingu lõpetamine
vastasin ka lahkumis avalduse kohta.

Kui on oht, et tööandja hoiab kinni nii kaua kui võimalik SIIS esitad avalduse VÄHEMALT ÜKS KUU enne seda kuupäeva millal soovid lahkuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25793 lisas Janar
Vastas Janar teemas Töölepingu lõpetamine
1. Ei saa nii et lähed puhkusele ja annad ka kohe lahkumisavalduse sisse
2. Kui sa tööandjaga kokkuleppele ei saa , siis tööandja saab kinni hoida 1 kuu, kui lähed varem ära siis tööandjal on õigus nõuda sinult iga päeva eest mil sa varem ära läksid keskmist päevapalka.
3. Ja saad olla ka 5 firmas korraga tööl, vahet pole aga pead seda ütlema ka, sest sinu palgast võetakse maksud 1 kroonist

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25818 lisas Maie
Vastas Maie teemas Töölepingu lõpetamine
Minu meelest on täiesti mõeldav,et annan puhkuse avalduse see vormistatakse kenasti ära,raha kantakse üle ja mina tulen siis lahkumisavaldusega ,palun lõpetada tööleping puhkuse lõppedes. Peaks nagu sobima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maiel õigus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25825 lisas Maiel õigus
Vastas Maiel õigus teemas Töölepingu lõpetamine
Saab küll nii, et annad puhkuse avalduse ja lahkumisavalduse. Ju siis on ikka mingi põhjus et inimene ei taha enam selles firmas olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.