tööajatabelis näitamine kas päeva, õhtu või öö töö

  • t
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25735 lisas t
Kas tööaja tabelis peaks tooma ealdi välja, kui palju teatud kuupäeval tegi iskik päeva, õhtu või öö tööd ?

kuidas seda teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25743 lisas molly
pead küll eraldi näitama need tunnid,sest nende eest makstakse ka lisatasu ja siis kohe hea vaadata tabelist kui palju missuguseid tunde tehtud ja selle järgi arvestada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mollyle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25746 lisas mollyle
Kas see tabel peab töötajale nähtaval kohal ka olema? Meie asutuses on ka öine ja õhtune tööaeg, aga lepingus on ikka ainult kuupalk. Kuhugi vihikusse kirjutame küll oma saabumise ja lahkumise kellaaegu, aga ei tea, kas neid üldse keegi arvestab...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • w
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25752 lisas w
Kui sul on kindel kuupalk, siis sellel kuul, kui õhtul (18-22.00)või öösel (22.00-6.00) töötad peaks saama sellele lisa, s.o. vähemalt 1,79 õhtuse tunni eest (al. 01.01.2006) ja toppelt öise töötunni eest ja seda sõltumata kuupalgast. Tööajatabelis, mis on tööandjale kohustuslik peaks ta nedd tunnid väljatooma. (Müügil olevatel valmistrükitud tööajatabelites on selleks ka koht)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • karla
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25758 lisas karla
to w palun viidet seadusele, mis kehtestab alates 01.01.2006 õhtutöö vähemalt 1,79 ja öötöö 2 kordne

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25760 lisas imelik
Jah w soovin kah viidet.
Mina ei näe küll,et §17 oleks muudetud.

PALGASEADUS
Redaktsiooni jõustumise kpv. : 01.01.2006

§17. Lisatasu õhtuse ja öötöö eest

Töö eest õhtusel ajal (kella 18-st kuni 22-ni) või öösel (kella 22-st kuni 6-ni) makstakse töötajale lisatasu või suurendatakse põhipalka vastavalt poolte kokkuleppele. Lisatasu iga töötunni eest õhtusel ajal ei tohi olla väiksem kui 10% ja öösel väiksem kui 20% töötaja tunnipalga määrast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • t
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25764 lisas t
On ehk kellegil mõnda näidet, sellise tabeli kohta, kus on eraldi näitatud õhtu, öö ja päeva tunnid.
võiks ka lingi panna, kui see internetis mõni selline näide on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25766 lisas MA
Vaadake ka tööleping üle. Mul on kogemus, kus töölepingus on kirjas, et kokkulepitud tunnuhinne on kõrgem ja sisaldab antud lisatasusid. Selline kokkulepe on tavaliselt vahetustes töötava töölise puhul. Siis maksad lisaks riigipühal töötatud aja eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25776 lisas to MA
Pole küll spets aga arvan,et sellisel juhul on tõõleping õigustühine kuna raskendab tõõvõtja olukorda!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.