haigekassa??

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25811 lisas ann
haigekassa?? lisas ann
ma läksin novembri kuu alguses arsti juurde ja selgus et mu haigekassa ei kehti enam.lõppes oktoobri lõpus. kuna tööandja ei olnud oma asju korda ajanud, tuli mul vahe sisse enne kui hakkas uuesti haigekassa kehtima.tööandja kompenseeris novembri kuu vahe mulle,AGA oktoobri lõppu, kui olin haiguslehel ei ole keegi mulle kompenseerinud! haigekassast öeldi mulle et tööandja viga ja tema peab mulle ka maksma. tööandja ei saa aru ,et miks tema ,kuna haigekassa kehtis siis veel. kes selle siis maksab??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • miki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25815 lisas miki
Vastas miki teemas haigekassa??
MIs kuupäeval su tööleping lõppes?
Kui lõppes näiteks sept-s, siis kehtib ravikindlustus sul kaks kuud edasi, järelikult nov-ni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25817 lisas ann
Vastas ann teemas haigekassa??
olin tööhõives arvel ja 1. oktoobrist läksin tööle ja ravikindlustus kehtis oktoobri kuu lõpuni. ja 1. novembrist ei kehtinud. tuli 10. päevane vahe,kuna tööandja ei esitanud mu pabereid haigekassale koheselt,kui mind tööle võeti,vaid kuu aega hiljem.nüüd tööandja ütleb et ei ole tema süü ja tema vahe kinni ei maksa(kuna kehtis okt. ravikindlustus) ja haigekassa ütleb et nemad ka ei maksa sest see on tööandja süü.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25838 lisas liisa
Vastas liisa teemas haigekassa??
minu arust on nii, et haigekassa ikkagi maksab, aga esitab lihtsalt nõude tööandjale, sest tööandja süü on, et sul kindlustus ei kehtinud. Aga tööandja ise ei saa ju sulle kohe maksta, sest tema ei tea seda arvestuspõhimõtetki jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.