Probleemid tööandjaga

  • Sander
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25945 lisas Sander
Nimelt probleem selles, et 2006 a muutusid tulumaksumäär ja maksuvabatulu(www.emta.ee/?id=1177). Tööandja aga ei ole sellest väljagi teinud kui olen seda talle maininud. Detsembri kuu palga maksis välja jaanuaris ja veel vana tulumaksumääraga ja maksuvabatuluga. Ja tööandja ei maksa ka õhtuste ja öiste tundide eest ning riigipühadel tehtud töö eest lisa protsente. Kuigi palgaseaduses on täpselt ära öeldud millal ja kui palju peab lisaprotsente maksma. Äkki peaksin pöörduma töövaidluskomisjoni. Kas kellelgi on sellise probleemiga ennem tegemist olnud? Andke nõu palun

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25946 lisas Ma
Vastas Ma teemas Probleemid tööandjaga
Probleem on suur- uskumatu, et selliseid tööandjaid veel on. Peaksid ise konsultandiks hakkama. Töövaidluskomisjonis saad kindlasti kinnitust, kuid 10-ndal veedr. peab tööandja esitama deklaratsiooni ja vigaselt lihtsalt ei võeta vastu. Siit tuleb esimene tagasilöök ja ju saab aru, et on eksinud. Ise olen seda meelt, et enne kuhugi minemist- tuleb kohapeal kõik selgeks rääkida.On ju see töötamine ja töölelubamine kahepoolne kokkulepe. Edu tööandja valimisel!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • soovitaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26004 lisas soovitaja
Vastas soovitaja teemas Probleemid tööandjaga
Küsi teistelt kaastöötajatelt, kas neil ka selliseid probleeme on. maksude osas võid pöörduda raamatupidaja poole. Proovige koos rääkida oma probleemidest tööandjaga ning raamatupidajaga. Ehk saab heaga korda.Kui ei saa, siis on juristid olemas ja töövaidluskomisjon ka. Oma väljateenitud raha eest tuleb seista.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lily
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26032 lisas Lily
Vastas Lily teemas Probleemid tööandjaga
Olen sarnase probleemiga Töövaidluskomisjonis käinud ja sain õiguse. Aga enda eest tuleb ise seista, s.t. kui sa ei kasuta spetsialisti abi, siis pead omale seaduste punktid selgeks tegema - mida ja miks sa nõuad. Julgust kõigile teistelegi! Ainult, et... ka peale Töövaidluskomisjoni otsust otsustas minu tööandja venitada maksmisega viimase päevani...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.