Puhkuseraha maksmine?

  • jaanika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25983 lisas jaanika
Puhkuseraha maksmine? lisas jaanika
Tere!
Mul on selline kysimus,et jäin tänasest puhkusele ja millal peab puhkuseraha olema ylekantud?Kas tööandjal on võimalik seda mingil moel kinni hoida?Minu teada peaks olema puhkuseraha olema yks päev enne puhkusele minekut ylekantud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25984 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkuseraha maksmine?
PUHKUSESEADUS
§24. Puhkusetasu maksmine

(1) Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.

(2) Töötaja, kellele ei makstud puhkusetasu käesoleva paragrahvi lõigetes 1 või 3 ettenähtud ajal, võib nõuda puhkuse pikendamist puhkusetasu maksmisega viivitatud aja võrra.

(3) Kollektiivlepingus sätestatud tingimustel võib käesoleva seaduse § 9 lõike 2 punktides 4 ja 5 ning § 10 lõikes 1 nimetatud töötajale maksta puhkusetasu kahes osas, kusjuures vähemalt pool puhkusetasu makstakse hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust. Teine osa puhkusetasu makstakse välja kollektiivlepingus kokkulepitud ajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Jaanika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #25985 lisas Jaanika
Vastas Jaanika teemas Puhkuseraha maksmine?
Tänan vastuse eest:) Sain kohe targemaks,aga mul on yks väike probleem veel,et ma lähen alates 10.veebruarist dekreeti seega mul vist ei õnnestu oma puhkust pikendada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26000 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkuseraha maksmine?
Loodan, et tänaseks oled puhkusetasu kätte juba saanud ja võid tööandjale hilinemise andestada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.