Palgata puhkus.

  • varje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26003 lisas varje
Palgata puhkus. lisas varje
Kas on võimalik, et tööandja saadab mind palgatapuhkusele,ilma minu nõusolekuta.Kuna tal, ei ole võimalik tasuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imestaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26007 lisas imestaja
Vastas imestaja teemas Palgata puhkus.
Ilma tööinspektsiooni nõusolekuta ei tohi kohe kindlasti ja siis ka osaliselt maksustatav puhkus. Mis meil on mõne tööandja arvates orjad, et kasutan kui vaja tööd teha ja siis saadan koju nälga surema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • varje.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26008 lisas varje.
Vastas varje. teemas Palgata puhkus.
Tänan vastukaja eest. Nüüd järgmine küsimus. Olin puhkusel. Kuid siiani pole saanud puhkuse tasu.Tänase seisuga juba teist päeva tööl tagasi. Kuidas sellega lood on-kas peaks ka keskmist nõudma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imestaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26019 lisas imestaja
Vastas imestaja teemas Palgata puhkus.
Iga viivitatud päeva eest puhkusetasu ülekandega, pikeneb puhkuse aeg.
Ilmselt pole teie firmas asjad päris nii nagu peaks ja soovitan minna Tööinspektsiooni juristi juurde. See mis toimud palkade mittemaksmistega ja puhkusetasudest ilmajätmistega on ikka sulaselge ülekohus

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lily
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 6 kuud tagasi #26031 lisas Lily
Vastas Lily teemas Palgata puhkus.
Näide. Mind saadeti suusõnaliselt palgata puhkusele 1 kuuks, kuna külmade ilmade ja klientide vähesuse tõttu maja suleti. Mitte midagi ei ole teha, sest ma ei saa ju tööandjaga riidu minna. Samas ei taipa, kuidas raamatupidaja seda vormistab ja töötasu ning makse arvestab - korraldust ega midagi ju pole, ainult suusõnaline käsk - puhka ja suusata...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.