Kiire küsimus

  • tumba
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26140 lisas tumba
Kiire küsimus lisas tumba
Alustuseks selline siis, et teatavasti on puhkusetasu kuue kuu keskmine palk. Mul aga tekkis selline küsimus, et kui ma võtan ütleme jaanuaris puhkuse 2 nädalat ja 2 kuu pärast märtsis tahan veel 2 nädalat võtta, siis mismoodi arvestatakse välja mu teise puhkuse tasu. Kas eelmise puhkusetasu arvestatakse palgana või võetakse arvesse ainult see 2 nädala palk, mis ma jaanuaris välja teenisin ja puhkusetasu üldse ei arvestata?

Ja siis veel. Kui töötaja viimase kuue kuu netopalk kokku on 56000 ja ta tahab võtta 2 nädalat puhkust, sis palju peaks ta saama puhkusetasu. Ja mis tegurid seda puhkusetasu veel mõjutavad?

Tehke palun lollile selgeks :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26142 lisas .
Vastas . teemas Kiire küsimus
Selle küsimusega võiks oma raamatupidaja või palgaarvestaja poole pöörduda, kui ülemus ei ole just raamatupidaja pealt palgafondi kokku hoidnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • nõus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26143 lisas nõus
Vastas nõus teemas Kiire küsimus
arvan samuti et kui küsimusi arvestuste täpsuse kohta võiks seda ikka oma ettevõtte raamatupidamisest küsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26144 lisas imelik
Vastas imelik teemas Kiire küsimus
PUHKUSETASU ARVUTAMISE KORD
www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27222

* üks võimalustest on, kui oled viimasel kuuel kuul töötatud aja eest ainult põhipalka saanud, säilitatakse puhkuse ajaks kokkulepitud palk (s.t.puhkuse osa saad ette ja töötatud osa palgapäeval, kokku selle kuu eest tuleb kuu põhipalk).

* Puhkusetasu arvestuse sisse ei lähe saadud puhkuseraha ega puhkusel oleku aeg.

* raamatupidajad arvestavad palkasid ja puhkusetasusid brutos, sinu andmetega on võimatu vastata, kui palju raha kätte saad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tumba
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26145 lisas tumba
Vastas tumba teemas Kiire küsimus
Probleem ongi selles, et raamatupidaja käest küsida ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to tumba
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26146 lisas to tumba
Vastas to tumba teemas Kiire küsimus
Siis pead ülemuse käest küsima - las siis tema küsib raamatupidajalt või vastab ise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26148 lisas M
Vastas M teemas Kiire küsimus
Pöördusid ju sama küsimusega Delfisse- vastus sama- pöördu oma raamatupidaja poole! Kõik asjad on kokku lepitavad ja vastu võetud lepingutaga ja peavad vastama seadustele. Uuri oma asutuse siseeeskirju, millele kindlasti andsid allkirja tutvumisel.Ära ole tumba!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.