Tööandja ei anna tõendit

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26227 lisas Kalev
Küsisin eelmiselt tööandjalt tõendit kinnipidamiste ja väljamaksete kohta. Vajan seda töötuskindlustushüvitise saamiseks. Ja mulle ei anta seda- tööandja ei reageeri.
Kuidas ma selle kätte saaksin?
Raamatupidamisteenust ostetakse kusagilt (kust ei tea) sisse, nii et ei tea ka raamatupidajalt küsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26229 lisas hiir
Vastas hiir teemas Tööandja ei anna tõendit
Tee talle näiteks avaldus (kahes eksemplaris), et palud endale väljastada see tõend ja võta kättesaamise kohta allkiri (üks jäta endale). Küll ta siis reageerima hakkab...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26230 lisas Kalev
Vastas Kalev teemas Tööandja ei anna tõendit
Vajan ka sissekannet töötatud aja kohta oma tööraamatusse. Mu kõnele ja mailile ei vastata. Juhatjat ennast kontoris ei ole, valvata ei ole võimalik, sest ta liigub seal nii harva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26231 lisas Kalev
Vastas Kalev teemas Tööandja ei anna tõendit
Polegi võimlaik mingit kirja edastada. Kogetu põhjal: korra olen saatnud tähitud kirja, see tuli tagasi teatega, et ei asu nimetatud aadressil. Helistasin maja haldajale ja uurisin firma kohta. Haldaja (jurist) ütles, et asuvad küll ja pole kuhugi kolinud, rendirahad kõik kenasti tähtajaliselt makstud jne...
Milleks sellist komejanti teha, ei saa aru.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26232 lisas hiir
Vastas hiir teemas Tööandja ei anna tõendit
Siis on karta, et tööandja pole sinu tasudelt äkki makse maksnud, mistõttu tal pole võimalik ka sulle tõendit esitada... Pöördu kindlasti töövaidluskomisjoni! Usun, et nende abiga saad probleemile lahenduse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26233 lisas Kalev
Vastas Kalev teemas Tööandja ei anna tõendit
Ma tegin seda. Tööandja võttis omale esindajaks Heli Raidve. Leodsime enne istungit kokkuleppe ja mulle maksti välja kõik saamata jäänud palgad + hüvitis. Lahkusime neutraalselt, see sai ka paberil vormistatud ja allkirjastatud, et ma ei oma enam mingeid pretensioone ning kummagi kohta pole vastastikku öelda ühtegi halba sõna.
Tööraamatusse jäi veel sissekanne tegemata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26238 lisas Kalev
Vastas Kalev teemas Tööandja ei anna tõendit
Sain maksete kohta väljavõtte oma hanza.net-i e-maksuameti saidilt. Kas seda väljatrükki aktsepteeritakse?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26240 lisas hiir
Vastas hiir teemas Tööandja ei anna tõendit
Enamasti seda väljatrükki ei olegi kusagil vaja - kui tööandja maksab maksud ja deklareerib need, siis see info on ka nii maksuametil kui töötajal e-maksuameti kaudu kättesaadav. Praegu ma ei oska öelda, kas seda väljatrükki aktsepteeritakse või ei, kuna ei tea öelda, kellele seda vaja on :) Iseenesest maksuameti jaoks seda tänapäeval enam vaja ei olegi - see väljatrükk tuleb ju samast kohast, kust nemadki oma info saavad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26241 lisas hiir
Vastas hiir teemas Tööandja ei anna tõendit
Aga tööraamatust puuduva kande kohta võid siiski töövaidluskomisjonist nõu küsida - räägid ära, et juhtus nii, et kirjutasid alla, et pole pretentsioone, aga nüüd ikkagi selline asi tegemata. Küllap nad annavad nõu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kalev
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26242 lisas Kalev
Vastas Kalev teemas Tööandja ei anna tõendit
Ma kirjuatsin alguses:
Vajan seda töötuskindlustushüvitise saamiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.