Ametijuhend kui dokument

  • Aldo Roomert
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26271 lisas Aldo Roomert
Ametijuhend kui dokument lisas Aldo Roomert
Kui minu, kui töölisega sõlmiti tööleping ja ametijuhend, mis määras mind myyjaks....hiljem tehti akt, millega mu töönimetus muudeti osakonna juhatjaks, smas ei tehtud uut ega täiendatud eelmist ametijuhendit....kas seega on minu edutamine osak.juhatajaks seadusesilmis kehtetu? peaks ju ametijuhend olema lepingu lisana...?
Ja kas siis minule esitatavad(ka varalised) nõuded....seoses osak.juhatjana tehtud (väidetavate) tööprotsessiga on kehtetud...kuna mu allkirja pole uuel ametijuhendil, mis seletax lahti või yldse kirjeldaks mu tööülesandeid....vastutust nende täitmise eest..kas siis hästi või halvasti!?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26273 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas Ametijuhend kui dokument
kas siis aktiga määrati os.juhatajaks ja tõsteti palka?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aldo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26274 lisas Aldo
Vastas Aldo teemas Ametijuhend kui dokument
just...aktiga määrati..no mis aktiga..tehti paber, et see inimene on nyyd...osak.juhataja ja muudetakse ka lepingu punkti..see ja see,....et tõsteti ka palka!
Samas pole AMETIJUHENDIT ma sõlminud...minu allkirja pole osak.juhatja ametijuhendi all..mis määraks ära mu tööülesanded, mu alluvad, mu vastutuspiirkonda kuuluvad obj.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aldo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26280 lisas Aldo
Vastas Aldo teemas Ametijuhend kui dokument
Tere nimekaim.
Ma saan ikka aru, et tehti töölepingu muudatus, kui on sõnastatud, et muuta töölepingu punkti see ja see. Ametijuhend peaks olema uus. Osakonna juhatajal tavaliselt ka suurema vastutus. Seega peaks olema ka materiaalse vastutuse leping. Mina teeks selle sinuga kui oleks su tööandja. Aga muidu, kui pole tehtud mingeid juhendeid vmt, siis ei saa ka keegi su käest midagi nõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aldo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26285 lisas aldo
Vastas aldo teemas Ametijuhend kui dokument
kui aktiga muudeti vaid kahte punkti-töötaja palga numbrit ja töönimetust...siis see tähendax ikka et uuendataxe ka mu ametijuh. ning materj.vastutuse lepingut...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26288 lisas molly
Vastas molly teemas Ametijuhend kui dokument
just nii see peakski olema, nii et räägi oma ülemusega see on ju ka talle kasulik kui paberid korras

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26289 lisas a
Vastas a teemas Ametijuhend kui dokument
njah, tänud rhvale kes vastasid...õnneks ma enam ei tööta selles firmas.Mu teema teine pool on foorumis aUDITOORNE INVENTUUR...seega saab sealt aru milles point on/oli...sama väitis ka mu advokaat...a ma niisama, igaks juhuks kysisin ka teiste arvamust...tänud veelkord!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.