TLS §76 alusel lõpetatud töölepingu vaidlustamine?

  • matt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26321 lisas matt
Töötaja ja tööandjaga lõpetasid töölepingu TLS §76 alusel poolte kokkuleppel, kas on võimalik TVK-s kokkulepet vaidlustada, kui seda tehti tööandjapoolse surveavalusega?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • naljakas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26330 lisas naljakas
Kas tööandja väänes sul käsi ,et annaksid oma kirjaliku nõusoleku või?

§76. Töölepingu lõpetamine poolte kokkuleppel

Poolte kokkuleppel võib töölepingu lõpetada igal ajal, kui üks pooltest esitab vastavasisulise kirjaliku taotluse ja teine pool annab lepingu lõpetamiseks kirjaliku nõusoleku.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ee
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26334 lisas ee
naljakat ei ole siin midagi. faktiks jääb, et tööandjal on võimalik igatsorti varjatud survet avaldada. annab sulle paberi ette ja kõik, vähesed viitsivad/julgevad pöörduda inspektsioonide vms poole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26335 lisas Janar
loll jutt on.... mis on surve ja mis moodi seda teha saab? ole hea ja kirjuta.... tahaks ka teada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26336 lisas Janar
Põhimõtteliselt on võmaalik, aga sa pead seda siis tõestama et tööandja sundis sind seda tegema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • matt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26339 lisas matt
Mul ei jätkuks ruumi, et siin kogu lugu ära kirjutada. Mu isa on smas firmas osanik ja ka talle avaldatakse survet. Pärast minuga sõlmitud "kokkulepet" saadeti mu isale kiri, pealkirjaks HOIATUS!
Ühe punktina on seal kirjas, et olime sunnitud vabanema meie pikaajalisest töötajast (st minust)...
Ma arvan, et see on piisav tõend surveavaldamisest.
Ma ei kirjutanud sellele "kokkuleppele" läbimõelnult alla. See oli ühes eksemplaris ja tööandja võttis selle ainukese, kuhu alla kirjutasin, ära. Ma hetkel ei mäleta isegi slle sisu...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.