praktikakoht + palk?

  • merci
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26385 lisas merci
Vastas merci teemas praktikakoht + palk?
Kes tahab ja vajab praktikanti, see ka võtab. Hoolimata ärilistest paranoiadest. Majandusnäitajad on ju kõigile (sümboolse tasu eest) kättesaadavad. Ei ole veel kuulnud, et praktikant teise ettevõtte spioon oleks;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26404 lisas Ma
Vastas Ma teemas praktikakoht + palk?
Peale maj. näitajate on ettevõttel palju ainult temale omast. Need andmed küll kättesaadavad ei ole. Inimesed on erinevad-samuti praktikandid. Edu kõigile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26406 lisas mari
Vastas mari teemas praktikakoht + palk?
Asutus ei pea praktikandile mingit tasu maksma. Praktika juhendajale on juhendamine lisatöö ja seda tasustab õppeasutus, kust praktikant tuli. Asutus peaks ju tasustamise puhul kellegi samal ajal töötasust ilma jätma, kuna eelarves ei ole tõenäoliselt praktikantidega arvestatud (nii on eelarvelistes asutustes) ja neile töötasu ette nähtud. Seega on igati tore, kui mõni praktikakoht maksab praktikandile, aga mingit kohustust selleks küll ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mall
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26429 lisas mall
Vastas mall teemas praktikakoht + palk?
merci on kõrge enesehinnanguga noor inimene, oskab ennast pakkuda. meil ei maksta praktikandile raha. praktikant ei tee tööd, vaid õpib. makstakse sellele, kes teda juhendab, tema peale oma energiat raiskab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • merci
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26558 lisas merci
Vastas merci teemas praktikakoht + palk?
Minu praktikajuhendis on kirjas, et kui ettevõte ei soovi teatud andmeid avaldada, siis seda aksepteeritakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.