Tuludeklar.

  • Kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26390 lisas Kristi
Tuludeklar. lisas Kristi
Missuguse summa saab tuludeklaratsiooniga tagasi.(milles seda voetakse ja kuidas)Käisin vaatamas enda kohta esitatuid andmeid ja seal on...tulu, kinnipeetud tulumaks jne.Kas ma saan juba näha palju ma tagasi saan?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26392 lisas M
Vastas M teemas Tuludeklar.
Kõik sõltub sellest kas on tulust mahaarvamisi. Kui oled terve aasta ühel kohal töötand ja maksud korralikult kinni peetud ning minegeid koolituskulusid pole, ilmeslt ei ole tagasi midagi saada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26393 lisas Evi
Vastas Evi teemas Tuludeklar.
Praegu on võimalus kontrollida enda kohta esitatud andmete õigsust ja alates 15.02. saab internetis deklaratsiooni ära teha. Alles siis kui oled deklaratsiooni kinnitanud, näed, palju tagasi saada on. Muidugi võid selle juba praegu ka ise välja arvutada ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26394 lisas Kristi
Vastas Kristi teemas Tuludeklar.
Ei saa aru... sry.Mul on oppelaen ja olen töötanud kolmes kohas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26398 lisas M
Vastas M teemas Tuludeklar.
Üritan seletada...
aasta tulu - 20400 ( 12 x 1700 maksuvaba) - mahaarvamised ( koolituskulud, õppelaenu intress) x 0,24 = tulumaks mis peab olem atasutud. Kui töötasude pealt kinnipeetud tulumaks on suurem , saad arvutada vahe. Vahe ongi Sulle tagastatav tulumaks. Kui aru ei saa, pead ootama 15. veebrarini, siis arvestab seda e.maksuameti arvuti:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26405 lisas hiir
Vastas hiir teemas Tuludeklar.
Täpsustuseks M-i poolt kirjutatule: (aasta tulu - 20400 - kinnipeetud töötuskindlustus - kinnipeetud kogumispension - intressid/koolituskulud/jm lubatud mahaarvamised) x 24% = see tulumaks, mis sa pead maksma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.