ümbrikupalk

  • ü
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26498 lisas ü
ümbrikupalk lisas ü
saan ümbrikupalka ja töötan ilma igasuguse lepinguta juba viimased 5 aastat. hakkasin otsima uut tööd, kus ametlik palk ja haigekassa jne oleks olemas. probleem selles, et kas ja kuidas tulevasele tööandjale üldse tõestada, et ma selles firmas tööl olen olnud. tööraamatus pole midagi kirjas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26499 lisas Maie
Vastas Maie teemas ümbrikupalk
Juhul kui osagi palka kanti panka,siis oleks võimalik pangaarve väljavõttega tõestada,aga milleks uuel töökohal üldse seda teada on vaja?
Nemad teevad oma kanded korralikult tööraamatusse ja ei tohiks ju probleemi olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26500 lisas imelik
Vastas imelik teemas ümbrikupalk
küsin kui tohib:
Miks pead tulevasele tööandjale seda tõestama ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ü
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26503 lisas ü
Vastas ü teemas ümbrikupalk
Lihsalt mul kunagi ammu oli juhus kui läksin uude töökohta ja seal personalijuht kohe küsis miks mul ei ole tööraamatus neid asju mis on CV-s? süüdistati, et olen esitanud CVs valeandmeid.

ja panka ei ole midagi kantud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26505 lisas M
Vastas M teemas ümbrikupalk
Ehk paluda tööandjalt iseloomustust? Paraku on see küll nii, et tööle võtmisel arvestatakse töökogemust aga kuidas seda kogemust tõestada kui mingit märki pole eelnevatest töökohtadest. Minu jaoks teeb asja kummaliseks see, et suures osas kui makstakse inimesele ümbrikupalka, siis põhipalgana näidatakse kasvõi miinimumpalka..midagigi ja ülejäänu tuleb ümbrikus. Samas kui ikka firma on ametlikult registreeritud, siis tööraamatu kande nad peaks loogiliselt võttes ikka tegema..ah jube lugu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kõva tervis sul
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26611 lisas kõva tervis sul
Vastas kõva tervis sul teemas ümbrikupalk
Sa mine ütle lihtsalt et sa 5 aastat ilma igasuguse lepinguta oled töötanud. Kui sa natukenegi oma tööga uuel ametikohal hakkama saad, siis sind võetakse paugupealt tööle. Nii lepplikke ja vähenõudlikke töötajaid on harva leida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.