Töölepingu muutmine

  • Maxz
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26523 lisas Maxz
Tööandja pole teinud lepingumuudatust kus oleks muudetud minu töö sisu. Nimelt lugu järgmine mõned kuud tagasi sai sõlmitud mingi üldsõnaline kokkulepe kus sai lubatud et lähen tõstukijuhiks, nüüd kus on peetud mitmeid ameteid selle tööandja juures väidetakse et see "kokkulepe" ongi töölepingu muudatus ja peangi hakkama tõstukijuhiks. Lisaks veel et mul puudub vastav pädevustunnistus ja samuti ei saavi ma tõstukijuhi tööd vastu võtta. Esitasin avalduse kuna ei soovi töölepingu muutmist ja soovin lahkuda §82 alusel kuna tööadja ei taga mulle lepingus kirjas olevat tööd. (see pole tõstukijuht). Mida teha ähvardustest kohtu poole pöörduda on närvid üpris krussis:( Kas kokkulepe asendab töölepingu muutmist? Kahtlen selles.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26524 lisas molly
Vastas molly teemas Töölepingu muutmine
kõik muudatused töölepingus sõlmitakse kirjalikult ja poolte kokkuleppel.kui töövõtja pakutavaga nõus pole ei pea alla kirjutama.kas tööandja ähvardab kohtuga? ära karda, kui ta seda teeb on see kivi tema enda kapsaaeda:ta ei saa sinult nõuda tööd milles te pole töölepingus kokku leppinud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marxc
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26542 lisas Marxc
Vastas Marxc teemas Töölepingu muutmine
Väike probleem on selles et, sai tehtud mingi kokkulepe kus olin justkui nõus selle töökohaga, konks selles et selles kokkuleppes pole mingit konkreetset kuupäeva kuna kokkulepe jõustub. Nüüd loeb tööandja seda kokkulepet töölepingu muudatuseks, samas puuduvad selles kokkuleppes viited muudetavale punktile. Ja nagu öeldud ei saa ma ka sauda tööle tõstkijuhina kuna puuduvad "load" tõstukijuhtimiseks. Nagu üks jurist ütles "ei saa panna tööle autojuhina kui pole autojuhilube.
Igatahes täna andis tööadja kirja kus lubab minu toodud kuupäeval töölt lahkumist nimetada omavoliliseks tööltlahkumiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 5 kuud tagasi #26544 lisas e
Vastas e teemas Töölepingu muutmine
pöördu küsimusega tööintspektsiooni

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maxz
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27076 lisas Maxz
Vastas Maxz teemas Töölepingu muutmine
Nii nüüd on siis esimene raud läbi.
Sai siis töövaidluskomisjonis käidud ja esialgu anti õigus minule.
Kui just edasi ei kaevata...
Nii et soovitan julgesti oma õiguste eest välja astuda...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.