muudetakse tццkoha nimetus

  • krutski
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26790 lisas krutski
Selline situatsioon: Sekretдr lдheb lapsehoolduspuhkusele. Tццandja on kohustatud sдilitama tццkohta. Aga kui tццandja muudab tццkoha nimetust,nt. raamatupidaja-sekretдr, kas sel juhul on tццandjal хigus seda eelmist sekretдri vallandada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26794 lisas Maie
Lapsehoolduspuhkusel olijale tuleb töökoht igal juhul säilitada ja kui tõesti näiteks see koht peaks tema lapsehoolduspuhkuse ajal kaduma,tuleb ta tööleping lõpetada koondamisega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mall
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26805 lisas mall
Töökoha nimetus kui selline ei puutu eriti asjasse. Tööandja võib seda kasvõi igapäev muuta kui tahab. Küsimus on töö sisus. Isiklikust kogemusest võin öelda, et töövaidlusorganid lähtuvad sellistes vaidlustes töö sisust - nii töölepingu/ametikirjeldusepõhisest kui ka tegelikust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26815 lisas Janar
ohhe kuule nn, maie OLE HEA JA UURI ENNE kui tarka paned... ex

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26826 lisas Maie
Palun Janar ole hea ja valgusta mida ma valesti kirjutasin,saan targemaks.Sellliselt,et ma lihtsalt lolli juttu kirjutan ei anna mulle küll midagi juurde.Jään tarka juttu ootama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • krutski
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26835 lisas krutski
Maie , töölepinguseadus ju keelab sellise isikuga töölepingu lõpetamist koondamisega.
Mind huvitab aga rohkem see, kui sellele uuele töökohale võetakse ka uus inimene, samas sekretäri koht ka säilib. Sisuliselt on aga nii, et töökohustusi kahe inimense peale ei jätku. Ehk kui tuleb tagasi see sekretär, mis saab inimesest, kes on võetud sekretär-raamatupidaja kohale?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26837 lisas hiir
Mina näen seda asja nii, et ei ole vahet, mis ametinimetuse sa uuele inimesele annad, aga kui ta sisuliselt tuleb asendama lapsepuhkusel olevat inimest, siis tuleks temaga ikkagi teha tähtajaline tööleping kuni lapsepuhkuselt saabuja naasmiseni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26838 lisas Maie
Ma pidasin silmas,et kui lapsehoolduspuhkus on juba lõppenud s.t.laps on 3-ne. Vabandan väljendasin ennast lohakalt!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.