arstile tööajast

  • lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26923 lisas lugeja
arstile tööajast lisas lugeja
kas on kuskil seadustes kirjas,et on võimalik võtta puhkepäevi arstile minekuks ja palk säiliks nende päevade eest ja kas pean ise omale asendaja otsima või otsib tööandja?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26924 lisas Evi
Vastas Evi teemas arstile tööajast
Seadust selle kohta nüüd küll ei ole, kõik sedasorti ärakäimised reguleeritakse vastastikusel kokkuleppel tööandjaga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26925 lisas lugeja
Vastas lugeja teemas arstile tööajast
arsti sõnul on võimalik aastas kolm tervisepäeva võtta nii et palk ei kaoks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kah lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26926 lisas kah lugeja
Vastas kah lugeja teemas arstile tööajast
Kui arst viitab Ravikindlustusseadusele,siis ta eksib rängalt. Alates 01.10.2002.a. võib heal juhul selline võimalus olla fikseeritud töösisekorraeeskirjades,aga siis juba kui konkreetse tööandja poolt sätestatu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26928 lisas mari
Vastas mari teemas arstile tööajast
Aga kuidas on lapseg aarsti juurde minemisega - nt silmaarst teises linnas. Pean igal juhul võtma vaba päeva, aga kas palk säilib või pean ise leidma asendaja ning töö tasustama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26929 lisas M
Vastas M teemas arstile tööajast
Kõik sõltub tööandjast ja kokkulepetest. Kui on sellise iseloomuga töö, mis tõesti ei võimalda tööajast puududa, peaks sättima sellised käigud puhkuseks. Loomulikult kui on arusaaja tööandja lubab ta sul vaba päeva võtta ja teinekord annad asendajale vaba päeva

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26930 lisas kata
Vastas kata teemas arstile tööajast
Kokkuleppel tööandjaga. Kui tööandja nõus ei ole, tuleb arsti juurde minna oma vabast ajast. Ehkki kõik ju teavad, et see tihtipeale võimatu on, eriti meie ravikindlustussüsteemi ja kuudepikkuse ooteaja juures. Nii et normaalne tööandja ikka tuleb oma tötajatele vastu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26933 lisas lugeja
Vastas lugeja teemas arstile tööajast
puhkusel??puhkus on ju kord aastas,aga arstile saa minna korra aastas!!! ja tavaliselt on puhkus suvel ja loomulikult puhkavad ka enamus arste suvel.ja kui ma elan linnast kaugemal kus erialaarste ei ole on ainult perearst?linna minekuks on vaja ikkagi ju töölt vabaks võtta ja kas siis on minu kohus otsida omale asendaja,kui olen teatanud tööandjale pikemalt ette,et pean minema arstile?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26937 lisas M
Vastas M teemas arstile tööajast
Kõik sõltub ju töö iseloomust. P.S. minu puhkus ei ole kord aastas suvel, pean oma puhkuse planeerima töö järgi. Kui on palju tööd,siis lihtsalt ei ole võimalik ära käia ja ära olla. Olen ise ka maakohas tööl niiet tean väga hästi kui raske on töölt arstile minna. Samas kõike saab kui tahetakse:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.