palk

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26985 lisas mari
palk lisas mari
Minu põhipalk on alates 01.02.2005 6229 kr.kuus.Kui palju peaxin siis kätte saama!
Kui puhkus algab 19 juuni ja lõpeb 23 juuli,kuidas siis puhkusetasu arvestada ja mis see summa peaks olema?
Aitäh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26988 lisas marge
Vastas marge teemas palk
palka saad arvutada siin: palk.crew.ee/

puhkusetasu arvutatake viimase 6 kuu keskmise palga põhjal

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26990 lisas mari
Vastas mari teemas palk
Aitäh Sulle selle aadressi eest.Paistab,et mulle makstakse siis vähem palka,sest ma saan kätte 5000.-.
Selle arvestuse järgi peaksin kätte saama 5131.63 aga saan 5000.- .Kas peaksin tööandjaga sellel teemal rääkima?Kas see võib teda kuidagi solvata v.teen end vaid lolliks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26999 lisas hiir
Vastas hiir teemas palk
Küsi tööandjalt või palgaarvestajalt palgalipikut - seal peavad olema välja toodud sinu töötasu ning eraldi kõik sellelt kinnipeetavad maksud. Sealt saad siis kontrollida, kas on õiged maksud õiges määras kinni peetud. Kui avastad sealt vea, siis saad juba tõestusega tööandja poole või raamatupidaja poole pöörduda ja selle kohta selgitust küsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27000 lisas hiir
Vastas hiir teemas palk
Veel: Tööandja ei saa sulle keelduda palgalipiku väljastamisest - töötaja nõudmisel on ta seadusega kohustatud selle sulle andma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27004 lisas Evi
Vastas Evi teemas palk
Vähe sellest, et ei saa keelduda, viisakas tööandja väljastab lipikud palgapäeval ilma küsimatagi, et töötajad oma tasude ja maksudega kursis oleksid ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27012 lisas mari
Vastas mari teemas palk
Ma olen seal juba 2 aastat töötanud aga mitte keegi ei saa selles firmas palgalipikut.Ja üleüldse tunduvad seal need asjad kõik ligadi logadi olevat.Sellepärast mul see palga kahtlus tekkiski.Aasta alguses ju langesid maksumäärad aga st,et peaksin siis ju palgale nati juurde saama aga tundub,et mu tööandja ei ole sellega arvestanud ja maksab endiselt sama palga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27014 lisas imelik
Vastas imelik teemas palk
arvutasin siin veidi, kui sinu bruto on 6229.- aga kätte saad 5000.- siis on sinu palka arvestatud vanade(2005a.) maksu määradega:
* arvestatud töötuskindl. 1% aga peab olema 0,6%,
* arvestatud maksuvaba tulu 1700.- aga peab olema 2000.-
* arvestatud tulumaks 24% aga peab olema 23%.

Ei tea mis inimene teil seal palkasid arvestab, väga kummaline, igaljuhul mine nõudma oma õigusi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27015 lisas mari
Vastas mari teemas palk
Aitäh Sulle!Kas võib olla võimalik,et ta arvestab muidu õigesti,võtab vahe endale ja mina saan ikka sama palga?Seda enam on mul vist põhjust siiski küsida palgalehte!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27017 lisas imelik
Vastas imelik teemas palk
ei usu, et võtab vahe endale arvan, et asi on teadmatuses, ta ei ole vist seaduste muudatustega lihtsalt kursis.
Kindlasti küsida palga arvestamise kohta palgalipikud alates aasta algusest ja siis nende alusel(ilmnevad valed maksumäärad) nõuda palkade ümber arvestamist ja vahe kinni maksmist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.