koondamine

  • marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #26995 lisas marju
koondamine lisas marju
kuidas käituda ja mida teha,kui ülemus teatas suusõnaliselt ,et märtsi lõpust on pood kinni?Kas on tegemist koondamisega või annab siin ka miskit muud teha.Koondamisrahasid väitis ,et ei maksa.mida edasi teha ,kas peab mingid avaldused tööandjale kirjutama seoses saamatajäänud puhkusekomp. ja hüvitise kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27013 lisas Urve
Vastas Urve teemas koondamine
Et kui pood kinni ja mitte üks sai, siis avaldusi kohe kindlasti ei tohi kirjutada. Kui muud tööd ei pakuta, siis on jah tegu koondamisega või asutuse likvideerimisega. Nendega on seaduse järgi etteteatamistähtaajad olenevalt tööstaažist. Ülemuse väide, et ei maksa ei ole mingi tõsiselt võetav asi. Käige rahulikult tööl edasi ka peale märtsi lõppu ja pole kohta kuhu minna ega koondamisteadet, siis otsetee töövaidluskomisjoni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27047 lisas marju
Vastas marju teemas koondamine
aga kui pakub teise linna ja ma ei nõustu kuna olen ise puudega ja ka laps.ja kui samasse linna aga töö ei vasta tervisele mis siis..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27056 lisas Urve
Vastas Urve teemas koondamine
Siis peab ta ikkagi koondama kui teise linna pakub. Ma ei ole kindel, aga oma eelistused on puudega inimesel ning selle pärast soovitan konsulteerida tööinspektsiooni juristiga. Kõige valem variant on lihtsalt avaldus kirjutada, siis ei saa töötukindlustust ega midagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27075 lisas marju
Vastas marju teemas koondamine
siit siis järeldus.ette teatamisaeg ainult nädal.saada peaks siis olema mingi 4kuu hüvitis ja puhkusekompensatsioon.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.