katseaeg

  • viki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27068 lisas viki
katseaeg lisas viki
Mul siis selline probleem, et asusin tööle novembri lõpus ning tänase seisuga peaks lõppema minu 4-kuuline katseaeg. Kuna aga siia maani pole minuga kirjalikku lepingut sõlmitud personalitöötaja laiskuse tõttu, siis tahaksin teada, mis õigused mul oleks juhuks, kui tööandja otsustab täna minuga töösuhte lõpetada katseaja ebarahuldavate tulemuste või millegi muu põhjal? Lisaks veel nii palju, et kuna mul pole ka ametijuhendit, siis mille alusel oleks tööandjal õigus väita, et ma ei saanud oma tööga rahuldavalt hakkama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lugemist
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27074 lisas lugemist
Vastas lugemist teemas katseaeg
Katseaja rakendamises tuleb töötajaga eelnevalt kokku leppida
www.rmp.ee/uudised/too/3824

Katseaja viimasel minutil töösuhte lõpetamine pole õige
www.rmp.ee/uudised/too/1079

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kkk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27082 lisas kkk
Vastas kkk teemas katseaeg
tööülesanded peavad ju olema laias laastus toodud ka töölepingus, kuna sul seda pole, siis herkel pole ka konkreetset alust. samas hakkab töösuhe kehtima hetkest, mil töötaja tööle lubati, seega on kindlasti sulle su tööülesanded juba selged. Katseajal võib lõpetada töölepingu ka sisuliseslt viimasel minutil, kusjuures tööandja eriliselt midagi põhjendama ei peagi. Küll peab ta seda põhjendama töövaidluskomisjonis kui asi sinna jõuab. Tegelikult tuleb kirjalik tööleping sõlmida 14 päeva jooksul alates töötaja tööle lubamisest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.