palgatõend

  • kerttu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27078 lisas kerttu
palgatõend lisas kerttu
Kas tööandjal on õigus küsida palgatõendi väljastamisel,et kellele see läheb?Vastasel juhul ei anna tõendit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mary
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27080 lisas mary
Vastas mary teemas palgatõend
Mina küsin töötajalt, kellele ta palgatõendit esitada tahab ja palgatõendi lõppu panengi kirja, et käesolev palgatõend on antud esitamiseks sellele ja sellele...
Õigust vist keelduda palgatõendi andmisest ei ole ja mis mõtet ongi keelduda, kui palk on ametlik ja MA-s deklareeritud. Esitagu see tõend kasvõi oma vanaemale...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27083 lisas Ave
Vastas Ave teemas palgatõend
Palgatõendid on erinevad sõltuvalt sellest, kuhu seda esitada tuleb : kas lihtsalt kauplusse järelmaksuks või MA-sse või KMA-sse jne. Tõenäoliselt on tegemist arusaamatusega, ei usu, et palgatõendit keelduti väljastamast, taheti ainult täpsustada, et inimest sekeldustest ja mitmekordsest edasi-tagasi jõlkumisest säästa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kerttu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27086 lisas kerttu
Vastas kerttu teemas palgatõend
öeldi,et tegemist on uue seadusega.Tõendit on vaja pangale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • palgaseadus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27087 lisas palgaseadus
Vastas palgaseadus teemas palgatõend
§8. Andmete avaldamine töötaja palga kohta

(1) Tööandja on kohustatud andma töötaja soovil andmeid temale arvutatud ja makstud või maksmisele kuuluva palga kohta.

(2) Palga maksmisel on tööandja kohustatud töötaja soovil andma talle kirjaliku või tema nõusolekul elektroonilise teatise töötajale arvutatud palga koostisosade (põhipalga, lisatasude, preemia ja juurdemaksete), samuti tema palgast kinnipeetud summade, tema eest arvestatud sotsiaalmaksu ja tema nimel tehtud sissemaksete kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27097 lisas Ave
Vastas Ave teemas palgatõend
ah, et uus seadus kohe? põnev lugu, sest pole mingit uut seadust tulnud, ikka veel kehtib seesama palgaseadus, mis tõendite andmist reguleerib. nii et kui võimalik, ehk see tööandja ühtlasi ka annab inimesele teada, mis seadusele ta viitab!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kairit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27989 lisas kairit
Vastas kairit teemas palgatõend
nagu ma aru sain on tööandja kohustatud mulle palgatõendi andma kui ma seda soovin aga mida teha kui mulle ei taheta seda anda ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27990 lisas Maie
Vastas Maie teemas palgatõend
Eks siis tuleb tööandjalt küsida,milles asi ja siis saab edasi tegutseda. Näiteks minna tööinspektsiooni, sealt peaks head nõu saama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.