ikka koondamine

  • marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27104 lisas marju
ikka koondamine lisas marju
kuidas nende rahadega ikkagi on?kui pole teadet ja ette öeldi 1 nädal ja töötanud selles firmas 6kuud poole kohaga ,palk siis pool miinimumi..kas siis ikka 4 kuu hüvitis ja puhkusekomp.kas siis on 4*1500-maksud+5*2,33jne aitäh

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27106 lisas Maie
Vastas Maie teemas ikka koondamine
Juhul kui tõesti on koondamine s.t. et see ametikoht kaob ära,siis 6 kuuse töötamise ajaga tuleb etteteatada vähemalt 2 kuud ja peale 2 kuu möödumist lõpetatakse tööleping ja makstakse hüvitust 2 kuu keskmise palga ulatuses.
Kasutatakse ka võimalust ,et normaalselt lahku minna kokkuleppeliselt makstakse 2 kuu palk +2 kuu hüvitus ja lõpetatakse tööleping kas või järgmisest päevast.Tähtis on see et töötaja seaduses ettenähtud rahad kätte saab,aga kokkulepe peab ikka olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kessu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27128 lisas kessu
Vastas kessu teemas ikka koondamine
Aga kuidas on lood siis, kui ma olen haiguslehel. Kas siis võib tööandja ikkagi mulle teatise ära teha või hakkab ette teatamise periood kehtima alles haiguslehe lõpetamisest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27134 lisas Maie
Vastas Maie teemas ikka koondamine
TLS § 87 kommentaar ütleb,et keelatud on teatada koondamisest ,kui on viidud üle osalisele tööajale või saadetud osaliselt tasustatavale puhkusele,haigusleht ei ole seega takistuseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.