kuupäev tööraamatusse

  • tea
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27197 lisas tea
Olen täitsa sassis: töötajaga lõpetati ööleping tagasiulatuvalt 08.03.06, käskkiri, mille alusel lõpetati kuupäevaga 21.03.06, töölepingu lisa lõpetamise kohta 30.03.06 ja nüüd pean kande tegema tööraamatusse, aga enam aru ei saa, millise kuupäevaga. Selgituseks veel: käskkiri dist.karistusena töölepingu lõpetamine tööle mitte ilmumise tõttu; töölepingu lisa lõpetamine käskkirja alusel paragrahv 76 järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27199 lisas Maie
Vastas Maie teemas kuupäev tööraamatusse
Kui nüüd ausalt öelda,siis see asi tundub praegu olema küll nagu KÕRGEM MATEMAATIKA.
Üks asi on mulle selge,et viimane tööpäev (või esimene luusipäev) on 08.03.2006 ja tööraamatusse see kuupäev tulebki kanda.Nüüd aga ma ei saa aru kas töötaja on 2 § järgi lahti lastud. 1). käskkiri töölepingu lõpetamine tööle mitte ilmumise tõttu s.t. tööleping lõpetati nagu § 86 p6 alusel,aga mida tähendab veel töölepingu lisa lõpetamine käskkirja alusel ja § 76 ,mis on ju hoopis ,poolte kokkuleppel. See on minu jaoks suur ? millest ma mitte aru ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tea
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27200 lisas tea
Vastas tea teemas kuupäev tööraamatusse
Sellepärast olengi segaduses. Käskkirja järgi on määratud karistuseks lihtsalt töölepingu lõpetamine. Helistasin juhatajale, mille peale ta ütles, et töölepingu lõpetasidki poolte kokkuleppel sellepärast, et töötaja oli mingi kahju põhjustanud ja lõpparvet välja ei maksta, mis jääb kahju katteks, kuigi töötaja allkirja andis, nagu oleks kättesaanud. Mina ei saa ka mitte midagi aru. Olen ise raamatupidaja abi (raamatupidaja lendas hommikul ära) ja juhataja tegi korralduse mul tööraamat ära täita, millele tullakse kella viiest järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tea
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27202 lisas tea
Vastas tea teemas kuupäev tööraamatusse
veelkord: töölepingu lõppemise kuupäev on küll 08.03.06 - sellest saan aru, kuid tööraamatusse kande aluse kuupäev milline? Nagu aru saan, siis kande aluseks on töölepingu lisa ja siis peaks ju see kuupäev ka tööraamatusse minema - või eksin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27203 lisas Maie
Vastas Maie teemas kuupäev tööraamatusse
Tööraamatusse tuleb kindla peale panna see 08.03.
Juhul kui on tehtud karistuseks - töölepingu lõpetamine ,siis tähendab see töölepingu lõpetamist TLS § 86 p6 .Praegusel juhul tuleks see karistuskäskkiri lihtsalt ära hävitada nagu seda poleks olnudki ja poolte kokkuleppe jaoks peab olema töötaja avaldus töölepingu lõpetamise kohta.Õnneks tööraamatusse § ei pea kirjutama nii et kui on olemas töölepingu nr ja välja andmise kuupäev ning viimane tööloleku kuupäev, siis saabki tööraamatu ära täita,ülejäänu on juba juhataja asi kui ta nii tobedaid korraldusi jagab.Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 3 kuud tagasi #27204 lisas Maie
Vastas Maie teemas kuupäev tööraamatusse
Kande aluseks meie firmas on töölepingu number ja selle koostamise kuupäev ,aga nagu ma aru saan on teil mingi lepingu lisa,kas see kirjutatakse siis nüüd kui töötaja lahkub? Üldiselt on aluseks ikka töölepingu nr. ja koostamise kuupäev. Ma arvan,et pangegi tl.nr ja kuupäev ja võite ju juurde kirjutada ka lisa nr. (kui on nummerdatud). Kas tuli väga segane,aga kindel on see ,et valesti ei ole nii nagu ma kirjutasin. Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.