mure puhkusega

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27323 lisas mari
mure puhkusega lisas mari
kuna meie ülemus teeb raamatupidamist ise,etraha kokku hoida peab teda ise jälgima kuigi endal puudub igasugune teadmine raamatupidamisest.Siit siis ka küsimus käin tööl vahetustega 2 tööl 2vaba võtsin puhkust 11päeva sinna sisse jääb siis minu 4 tööpäeva ja nüüd saingi puhkuse raha nelja päeva eest ja puhkus vormistati 11-neks päevaks.Kas on see normaalne mulle tundub kahtlane.Pole ka kogemusi see mu esimene töökoht ja puhkus.Tänan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27324 lisas maie
Vastas maie teemas mure puhkusega
Puhkusetasu arvestatakse 6 kuu töötasude järgi ja kui võtsid 11 päeva puhkust, siis puhkusetasu pead saama ka 11 päeva eest, vahet pole, kas on sinu töö- või vaba päev. Kõige lihtsam, võta siin üleval paremas nurgas lahti SEADUSED, vali Puhkuseseadus, loe nii puhkuseseadust kui ka Puhkusetasu arvutamise kord ja siis aruta tööandjaga seda, kui ta on eksinud tasu arvestamisel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • küsin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27326 lisas küsin
Vastas küsin teemas mure puhkusega
PÕhjalikult valesti arvestatud puhkustasu:
Arvesse võetakse eelmised kuus kuud, millest on maha lahutatud riiklikud pühad, liidetakse kokku nii töötasud, kui ka kalendripäevad - jagatakse ning saadakse ühe kalendripäeva maksumus, mis siis sinu puhul korrutatakse 11 kalendripäevaga. Mingit tähtsust ei oma kuidas sa oleks sellel ajal graafiku järgselt tööl olnud.Uuri kindlasti ülemuselt järgi ja kui ta ei oska, siis pöördugu foorumisse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.