Pirjo

  • töövõtuleping+tööleping
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27327 lisas töövõtuleping+tööleping
Pirjo lisas töövõtuleping+tööleping
Olen kuulnud väidet, et kui töötaja töötab töölepinguga, siis sama tööandja juures ei tohi enam töövõtulepingut lisaks teha. Kas see on õige ja millele see väide tugineb või mis see põhjus on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27328 lisas Evi
Vastas Evi teemas Pirjo
Esimene kuulmine, et selline piirang on olemas. Ehk oleks kõige õigem täpset viidet seadusele küsida sellelt, kes niisugust asja väitis, meie teised tahaks ka teada, et millel see põhineb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27329 lisas hiir
Vastas hiir teemas Pirjo
Minu teada sellist seadust küll ei eksisteeri, mis keelaks samal tööandjal töötajaga mitut lepingut sõlmimast. Kui näiteks töötaja saab mingiks perioodiks täiendavaid tööülesandeid, mis oma olemuselt eeldavad töövõtulepingut, siis ma ei näe siin mingit vastuolu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Erika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27351 lisas Erika
Vastas Erika teemas Pirjo
Vastuolu võib tekkida tööajas. Sest kui töötaja on töölepinguga võetud tööle täistööajaga, siis eeldab "lisa"tööleping - olgu see siis sama töötaandja või mõne teise juures ületunnitööd.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Erika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27352 lisas Erika
Vastas Erika teemas Pirjo
Vastuolu võib tekkida tööajas. Sest kui töötaja on töölepinguga võetud tööle täistööajaga, siis eeldab "lisa"tööleping - olgu see siis sama töötaandja või mõne teise juures ületunnitööd.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kil
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 4 kuud tagasi #27355 lisas kil
Vastas kil teemas Pirjo
jutt oli ju töölepingu ja töövõtulepingu üheaegsest kasutamisest. töövõtulepingu puhul teeb isik (mitte töötaja!) tööd omal äranägemisel (sh enda poolt valitud ajal) ning mingist ületunnitööst ei saa juttugi olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.