töökoha vahetus

  • Monica
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27535 lisas Monica
töökoha vahetus lisas Monica
Olen 2aastat töötanud ühes firmas. 20kuud poole kohaga ja nüüd 4 viimast täis kohaga. selleaasta puhkus on välja võtmata ja lahkun töölt omal tahtel. Kas mul on õigusi puhkuse rahadele ja ültse mingitele rahadele. Miinimum palka saan. Ette tänades Monica

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27537 lisas hiir
Vastas hiir teemas töökoha vahetus
Niipalju kui on kasutamata puhkust, siis selle peab tööandja sulle lahkumisel kompenseerima. Muid rahasid (peale puhkusekompensatsiooni ning lahkumise hetkeks väljateenitud palga) ei ole omal soovil lahkujal saada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Monica
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27538 lisas Monica
Vastas Monica teemas töökoha vahetus
Aga kui ma olen nädal puhkusest juba välja võtnud, palju mul siis õigus puhkusehüvitist saada on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27539 lisas hiir
Vastas hiir teemas töökoha vahetus
Kui oled täiesti kindel, et kogu eelnevalt töötatud aja eest on puhkus kasutatud ning see nädal oli sellel aastal töötatud aja eest, siis oletades, et see nädal ei sisalda ühtegi riigipüha, pakuksin, et nelja 2006.aastal töötatud kuu eest oled teeninud välja 4 x 2,33 = 9,32 kalendripäeva puhkust ning sellest on kasutatud 7 päeva, siis tulemuseks saan 2,32 kalendripäeva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27540 lisas hiir
Vastas hiir teemas töökoha vahetus
Täpsustan siis, et see arvutus kajastab saadaolevaid puhkusepäevi aprilli lõpu seisuga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27541 lisas molly
Vastas molly teemas töökoha vahetus
see mitu päeva on sul õigus saada puhkusekompensatsiooni sõltub sinu tööle asumise kuupäevast ja sellest kas oled igal aastal puhanud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.