Tähtajaline tööleping

  • Kristel Pärlin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27581 lisas Kristel Pärlin
Tähtajaline tööleping lisas Kristel Pärlin
Selline mure, et olen tööl firmas, kus mulle on 3 korda järjest vormistatud tähtajaline tööleping. Selle aasta aprillis lõppes see viimane, praegu olen tööl , aga keegi ei taha rääkida uuest töölepingust. Küsimus olekski selline, et kas nüüd kui firma vormistaks uue töölepingu minuga, siis oleks see tähtajatu. Olen kuskilt nagu lugenud, et ainult 3 korda võib tähtajalist järjest vormistada. Vastust ootama jäädes Kristel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • seadus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27582 lisas seadus
Vastas seadus teemas Tähtajaline tööleping
Töölepingu seadus
§ 27. Töölepingu tähtaeg
4) Kui käesoleva paragrahvi 2. lõike punktis 1 või 3 nimetatud määratud tähtajaga tööleping on sõlmitud sama töö tegemiseks rohkem kui kaks korda järjest, loetakse iga järgmine sama töö tegemiseks sõlmitud määratud tähtajaga tööleping määramata tähtajaga töölepinguks. Töölepingute sõlmimine loetakse järjestikuseks juhul, kui ühe töölepingu lõpetamise ja järgmise töölepingu sõlmimise vaheline periood ei ületa kahte kuud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27602 lisas e
Vastas e teemas Tähtajaline tööleping
kui firma on mahamaganud kas või 1 päeva uue tähtajalise lepingu sõlmimisest on sinul koheselt leping määramatta ajaks.sul lõppes leping aprillis ja oled ilma uueta praegu tööl nagu ma aru saan,firma peab lepingu kuup jälgima kui laseb tähtaja üle on õigus kohe määramatta ajaks lepingule

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.