Enammakstud palk

  • Ülla
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27678 lisas Ülla
Enammakstud palk lisas Ülla
Maksin välja kogemata 10.01. ja 31.01. topelt puhkusetasu. Inimene oli veebruaris puhkusel ning enammakstud summat sain hakata palgast kinnipidama märtsist. Jõudsin teha seda märtsis ja aprillis,1/3 summast oleks jäänud veel mais kinnipidada, kuid siis sai vastavalt palgaseadusele 3 kuud täis. Mida edasi teha? Kas võtta appi võlaõigusseadus? On kellelgi kogemusi???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27682 lisas imelik
Vastas imelik teemas Enammakstud palk
Mis töötaja asjast arveb, kas ta oleks nõus veel selle viimase summa kinnipidamisega?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ülla
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27690 lisas Ülla
Vastas Ülla teemas Enammakstud palk
Ei taha ta midagi tagasi maksta. Aga mina arvan sedasi, et kuigi ma ei tohi vastavalt palgaseadusele summat palgast kinnipidada, siis ei tohi ma ka samuti nõuet tema vastu bilansist välja kanda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 kuud tagasi #27697 lisas molly
Vastas molly teemas Enammakstud palk
mina peaks ikkagi kinni ja kui töötaja tuleb õiendama (kuigi ta ikkagi sai ju teenimatult rohkem raha)paluks vabandust ,et eksisin ia kogu moos.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meerike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28475 lisas Meerike
Vastas Meerike teemas Enammakstud palk
Kui tööandja maksab ekslikul kombel välja rohkem palka kui on inimene ära teeninud siis pole tal õigust seda hiljem niisama kinni pidama hakata. Vea avastamisel tuleks töötajaga kohe rääkida ja lahendus leida mitte hiljem sussutama hakata. Töötaja ehk ei saanudki aru, et on rohkem raha saanud (vaatas, et oi kui palju raha nii tore)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28482 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas Enammakstud palk
Meerike! miks sa eksitad oma kommentaariga teema algatajat. mind küll huvitab kust tulevad sinu teadmised, igaljuhul mitte EV kehtivatest õigusaktidest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28483 lisas M
Vastas M teemas Enammakstud palk
Mina ei ole raamatupidaja ja ei oska palka arvestada kuid ma tean palju mu pangakontole peaks raha laekuma. Kui kontole laekub palki oluliselt suuremas summas kui oleks pidanud..ma küll lähen küsima mille eest.
Kuidas töötajad siis oskavad küsida kui nad vähem saavad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.