Teisse kohta tööle, vanas kohas lapsehoolduspuhkusel.

  • Meelike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27820 lisas Meelike
Sain uude asutusse tööle. Vanas kohas olen veel lapsehoolduspuhkusel kuni lapse 3.a. saamiseni (milleni on aega 9 kuud). Uude kohta võeti mind 4.kuulise katseajaga. Kas ma pean oma vanasse töökohta sellest teatama ja lõpetama nendega töölepingu? Üks tuttav ütles,et ma ei põletaks nn sildu ning ma ei pea vanasse töökohta teatama, et olen uues kohas tööl, kuna nad peavad mulle kuni lapse 3.a.saamiseni töökohta hoidma ning kui uues kohas katseaja lõppedes selgub, et tahan uue töökohaga lõpetada siiski lepingu, saan vanasse kohta tagasi minna, kuna laps pole siis veel 3.aastane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27821 lisas kata
Tuttav räägib õiget juttu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • täiskasvanu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27861 lisas täiskasvanu
no, kuule, Sa oled kahes koha põhikohaga tööl??!!! Kus su tööraamat asub? Uus tööandja ei saa ju sind enne tööle võtta kui esitad tööraamatu, millesse on eelmise töötamise lõpetamine märgitud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27862 lisas hiir
Ükski seadus ei keela tänapäeval samaaegselt kahes kohas töösuhet omada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27871 lisas mann
Aga küsiks veel täpsustuseks (olen võhik asjas), kas siis lapsehoolduspuhkus ühe tööandja juures ei takista teisele töökohale tööle minemast? Ma mõtlen seda, et pensioniamet ju maksab lapsehooldustasu kuni viibin lapsehoolduspuhkusel, kas siis samal ajal võin ka töötada ja töötasu saada? Aitäh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27872 lisas hiir
Sa võid ju ka sama tööandja juurde tööle minna, kuid samas uuesti lapsehoolduspuhkusele jääda - seda kuni lapse 3.a. saamiseni. Kohustust lapsehoolduspuhkusel viibida ei ole kellelegi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27893 lisas mann
Ei saa aru, see nagu pole vastus mu küsimusele?! Ma polegi rääkinud kohustustest vaid õigustest. Nii et, kui keegi kena inimene tahaks mu eelmisele küsimusele vastata siis ootan rõõmuga. Ja küsin uuesti täpsustavalt, et soovin siiski edasi olla lapsehoolduspuhkusel esimese tööandja juures ja teise juurde siis tööle minna- kas see on võimalik nii et säilib lapsehooldustasu pensioniametist ja saan samas ka palka teiselt tööandjalt.
Vastamine pole kah KOHUSTUSLIK, nii et ootan heatahtlike vastajate arvamust!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27894 lisas M
Kui tegemist on emapalgaga, siis seda jah ei maksta kui naine tööl käib. Kui tegemist on lapsetoetusega ja vanematoetusega ( või mis nime all ta on), siis tööle minekuga toetus ära ei kao

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27895 lisas mann
Aitäh, lahke inimene! Päikest kõigile!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mannu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27896 lisas mannu
emapalgaga võib töötada kui tasu ei ole üle 2480.-, kui on rohkem, siis kaotad emapalgas (selleks on mingi valem).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.