Ametijuhendi lisajuhendi muutmine

  • Lembit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27822 lisas Lembit
Töölepingus on viide ametijuhendile. Ametijuhendis on omakorda viited teistele juhenditele.
Üks ametijuhendis viidatud punkt lisajuhendile kõlab umbes järgnevalt - töötaja kohustub kontrollima lisajuhendi täitmist.
Nüüd soovib asutus põhjalikult muuta lisajuhendit, nimelt kui varem sisaldas see lisajuhend ühe teise ametikoha töökohustuste kirjeldust siis nüüd muudetakse juhendit nii et kõikjal kus esineb selle teise ametikoha nimi pannakse minu ameti nimetus. See tähendab et sisuliselt peaks mina tegema selle teise ametikoha töö ise ära tegema. Palga isamisest ei ole veel olnud juttu, kuid ega see ei huvitaks ka, sest nende lisakohustustega kaasneb liiga suur vastutus. Juhendi korra vastu eksimine võib minna kuni kriminaalkaristuseni välja.
Kas nende muutustega mittenõustumine kohustab asutust vastavalt TLS 86 lg3 ja TLS 98 lg1 alusel koondama?
või
Kas mul mittenõustumise korral on õigus vastavalt TLS 82 lg1 tööleping lõpetada.

Segatust tekitab see et TLS on viidatud ainult töölepingule ja ametijuhendile, aga see muudetav on lisajuhend millele on viidatud ametijuhendis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 Kuu tagasi #27847 lisas imelik

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.