Õppepuhkus

  • Agne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 nädalat tagasi #28177 lisas Agne
Õppepuhkus lisas Agne
Olin juunis 5 päeva õppepuhkusel.
Kas ongi nii, et muidu arvutatakse keskmist palka kalendrikuu järgi.
Kuid nüüd arvutati eraldi 5p õppepuhkuse tasu ning ülejäänud töötatud päevad töötundide järgi, mis nii jätab välja nädalavahetused ning kogusummas teeb mulle 800 eek väiksema palga. :S:S

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 nädalat tagasi #28178 lisas hiir
Vastas hiir teemas Õppepuhkus
Vaevalt, et sulle tavaliseltki nädalavahetuste eest (juhul, kui sa muidugi ei tööta nädalavahetuseti) töötasu makstakse. Aga konks on selles, et selle 5 päeva eest makstud puhkusetasu arvutati sulle ilmselt välja 6 kuu keskmise põhjal, mis võibki kokkuvõttes tulla väiksem kui nende 5 päeva eest kuupalka saades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Agne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 nädalat tagasi #28181 lisas Agne
Vastas Agne teemas Õppepuhkus
Kuupalk on ka eelmised 6 kuud sama olnud. Või see konks lihtsalt tulebki kuidagi arvutuslikult ja lihtsalt maksab mulle mitu sada krooni?! Päris nõme siis, ma ütleks :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Agne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 nädalat tagasi #28183 lisas Agne
Vastas Agne teemas Õppepuhkus
Kuupalk on ka eelmised 6 kuud sama olnud. Või see konks lihtsalt tulebki kuidagi arvutuslikult ja lihtsalt maksab mulle mitu sada krooni?! Päris nõme siis, ma ütleks :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 2 nädalat tagasi #28187 lisas Evi
Vastas Evi teemas Õppepuhkus
Kui palju sul käesoleval aastal juba õppepuhkuse päevi olnud on? Täiskasvanute koolituse seadus ütleb :
§8. (1) Töölepingu alusel töötavatele ja avalikus teenistuses olevatele isikutele antakse koolituses osalemiseks õppepuhkust.
(5) Tasemekoolitusega seotud õppepuhkusel viibivale töötajale või teenistujale säilitab tööandja keskmise töötasu kümneks päevaks. Ülejäänud õppepuhkuse päevadeks säilitab tööandja töötaja või teenistuja töötasu vähemalt kehtiva miinimumpalga ulatuses.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Agne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 1 nädal tagasi #28226 lisas Agne
Vastas Agne teemas Õppepuhkus
Sügisel 5 päeva ja nüüd 5 päeva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.