huviline

  • töölt lahkumine
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28464 lisas töölt lahkumine
huviline lisas töölt lahkumine
Esitasin 30-päevase ette teatamisajah´ga lahkumisavalduse. Nüüd on 30 päevast saanud 40 päeva, aga käin ikka endiselt töölt. Kas mul on õigus nõuda töösuhte lõpetamist. Kas antud situatsiooi võib vaadelda tööraamatu kinihoidmisena, hoolimata sellest, et käin tööl endiselt tööl (kuigi avalduse järgi oleks pidanud lahkuma 10 päeva tagasi).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28470 lisas imelik
Vastas imelik teemas huviline
TLS §83. Etteteatamistähtaja möödumise tagajärjed

(1) Etteteatamistähtaja möödumisel võib töötaja lahkuda töölt ning tööandja on kohustatud andma talle tööraamatu ja lõpparve, välja arvatud § 80 2.lõikes ettenähtud juhtudel.

(3) Töösuhete jätkumisel pärast etteteatamistähtaja möödumist ei või pooled varem esitatud avalduse alusel töölepingut ühepoolselt lõpetada.

Nii, et kuna 10 päeva tagasi sa ei lahkunud siis on see kuupäev sinu jaoks kasutu, et nõuda tööraamatu kinni hoidmist.

Mis põhjusel ei lõpetatud töölepingut? kui küsida tohib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teemaalgataja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28478 lisas teemaalgataja
Vastas teemaalgataja teemas huviline
Tööandaja mugavusest ja minu vastutulelikkusest. Jäi suuline kokkulepe, et näitan uuele inimesele oma töid ja tegemisi. Aga nüüd on mul tõesti vaja minna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28485 lisas .
Vastas . teemas huviline
Kui tööandja sind nüüd enam nõus töölt vabastama pole, siis pead uuesti avalduse andma. Oleks ikkagi pidanud lepingu õigel ajal lõpetada laskma, ja siis kasvõi tähtajalise või töövõtulepingu tegema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.