tööleping

  • merike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28623 lisas merike
tööleping lisas merike
OLEN TÖÖL OLNUD JUBA NELI AASTAT SEPTEMBRIST-JUUNINI.SUVEKUUDEL LÕPETATAKSE MUL TÖÖLEPING JA SÜGISEL TEHAKSE UUS-SEEGA SUVEL MINGIT SISSETULEKUT EI OLE.KAS TÖÖANDJA VÕIB NII TEHA ET TEEB TÖÖLEPINGU AINULT SEPT-JUUNINI JA NII JUBA NELI AASTAT JÄRJEST?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • S
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28625 lisas S
Vastas S teemas tööleping
EESTI VABARIIGI TÖÖLEPINGU SEADUS
§27. Töölepingu tähtaeg
(2) Määratud ajaks võib töölepingu sõlmida:
1) teatud töö tegemise ajaks;
2) ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks;
3) tööde mahu ajutisel suurenemisel;

(3) Kui töölepingu tähtaeg on märkimata, loetakse tööleping sõlmituks määramata ajaks.

(4) Kui käesoleva paragrahvi 2. lõike punktis 1 või 3 nimetatud määratud tähtajaga tööleping on sõlmitud sama töö tegemiseks rohkem kui kaks korda järjest, loetakse iga järgmine sama töö tegemiseks sõlmitud määratud tähtajaga tööleping määramata tähtajaga töölepinguks. Töölepingute sõlmimine loetakse järjestikuseks juhul, kui ühe töölepingu lõpetamise ja järgmise töölepingu sõlmimise vaheline periood ei ületa kahte kuud. Käesolevat lõiget ei kohaldata seaduses või Vabariigi Valitsuse määruses sätestatud töökohale avaliku konkursi korras määratud ajaks valitava töötaja suhtes.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • merike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28635 lisas merike
Vastas merike teemas tööleping
Tere! tahaks teada ,kui tööleping lõpetatakse juba neli aastat igal suvel juuni alguses ja puhkuse saab ka aga seda alles peale töölepingu lõpetamist.kas puhkust võib arvestada kui tööleping on lõpetatud.nt 6 juuni oli viimane tööpäev lepingus ja siis alles arvestatakse puhkuse rahad,mitte selle aja sees,kui leping kehtib,kas see siis on õige,kui olen juba mitu aastat ühes töökohas olnud ja kui puhkust oleks arvestatud peale 6 juunit siis tuleks see vahe kaks kuud et teha selline leping st määramata tähtajaks,mitte määratud tähtaajaks ja küsiks veel kui mu töökoormus on 0,75 kohtan kas see on loomulik,et mulle makstakse 21 päeva puhkuse rahad,mitte 28 päeva eest,nagu kõik teised saavad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28637 lisas molly
Vastas molly teemas tööleping
kas lugesid tähelepanelikult S vastust :
(4)kui määratud tähtajaga sõlmitud tööleping on sõlmitud sama töö tegemiseks rohkem kui 2 korda järjest loetakse iga järgmine sama töö tegemiseks sõlmitud tööleping määramata tähtajaga lepinguks. kui tööülesanded iga kord samad siis sinu leping oleks olnud juba määarmata ajaga tööleping.kui sept.uuesti tööle lähed ja uus leping samade ülesannetega ,siis kevadel ära lase seda lõpetada,kui seda tehakse pöördu töövaidluskomisjoni.puhkuse kohta niipalju,et see mis sulle makstakse on puhkusekompensatsioon mida makstakse töölepingu lõpetamisel.9 kuu eest peadki saama 21 päeva,sest niipalju sa just aastas tööl oled olnud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to merike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28639 lisas to merike
Vastas to merike teemas tööleping
mitu kuud suvel Sa ei tööta - kui 2 või enam, siis võibolla tööandja ei olegi seadust rikkunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28677 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas tööleping
Et täpselt vastata oleks ikkagi vaja teada, mis kuupäevaga tööleping lõpetakase ja millise kuupäevaga uuesti sõlmitakse.Neid andmeid teadmata ei saa siiski täpselt vastata, sest vastavalt TLS-le " Töölepingute sõlmimine loetakse järjestikuseks juhul, kui ühe töölepingu lõpetamise ja järgmise töölepingu sõlmimise vaheline periood ei ületa kahte kuud".

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • merike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28689 lisas merike
Vastas merike teemas tööleping
Tere! tööleping tehakse igal aastal mul 1sept ja lõpetatakse 6 juuni,see vahe tulebki rohkem,kui kaks kuud,aga seda on tehtud juba neli aastat järjest ja puhkust arvestatakse alles pärast töölepingu lõpetamist,mitte lepingu sees,järelikult mulle tundub et nii peabki olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28691 lisas imelik
Vastas imelik teemas tööleping
Töölepingute sõlmimise vahe enam kui kaks kuud järelikult ei ole ka midagi ebaseadusliku.
Kõik õige ka selles osas, et iga kord saad töölepingu lõpetamisel kasutamata puhkuse eest hüvitist, nii peabki olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28693 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas tööleping
Kas puhkuse andmise all mõtled kasutamata puhkuse eest kompensatsiooni maksmist 21 kp. eest ja TL lõpetamist 06.kuuni kuupäevaga?Kui nii siis kõik seadusepärane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.