dekreediasendaja

  • KT
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28633 lisas KT
dekreediasendaja lisas KT
Tere!
Olen dekreediasendaja asendaja - ühesõnaga firmas läks juhataja kaks aastat tagasi dekreeti, teda asendas tema asetäitja, aasta tagasi läks ka asetäitja dekreeti ja mina tulin sinna firmasse juhataja KT-ks. Nüüd otsustas see esimene juhataja, et tema enam sellesse firmasse tagasi ei tule. Kas nüüd mina jäängi juhatajaks või pean siis lahkuma kui tuleb tagasi see nn. teine juhataja? (Töölepingus on nii mul kui sellel teisel juhatajal kirjas, et oleme selle esimese juhataja dek. asendajad.)
Jutt sai väga segane, aga loodan et keegi oskab aidata! Tänan!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28634 lisas mari
Vastas mari teemas dekreediasendaja
Kaks inimest ei saa päris kindlasti olla ühe ja sama inimese asendajaks (see on võimalik ainult seadust eirates). Minu arvates muutub eelmine leping õigustühiseks, kui uus on sõlmitud. See tuleb siiski lepingute põhjal kindlaks teha. Minu loogika ütleb, et teemaalgatajs on siiski asetäitja asendaja. Seega oleks loogiline, et juhataja asetäitja saab juhatajaks ja sina asetäitjaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28682 lisas elly
Vastas elly teemas dekreediasendaja
kui teid mõlemaid võeti ühe ja sama inimese asendajateks, järelikult peab ühe teist koondama, kui asendatav tööle tuleb. muud varianti ei ole. Koondamisel tuleb tööandjal aga pakkuda kõik vakantsed kohad, mis asutuses on, seega saad sa vabalt olla aseäitjaks. Kui sa pakkumist võtad, koondamist ei tule, sõlmitakse töölepingu muutmist. Vastasel juhul jätad tööd hüvasti ja saad koondamisraha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.