puhkuse kompensatsioon

  • to to Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28680 lisas to to Maie
Vastas to to Maie teemas puhkuse kompensatsioon
huvitav, kui omad staazi Maiest (kel oi-oi-oi kui palju staazi ja kes siin vastab alati väga asjalikult - teeb puust ette ja punaseks), kuidas siis Sina ise ilma kõrvalise abita ei saa hakkama elementaarse tööga, vaid otsid foorumist abi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28681 lisas Maie
Vastas Maie teemas puhkuse kompensatsioon
Aitäh hea sõna eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28683 lisas to
Vastas to teemas puhkuse kompensatsioon
to to Maiele
Ei ole ühtegi küsimust kunagi esitanud siin foorumis, aga vastanud olen piisavalt palju ja ei ole kunagi ühtegi õiget vastust oma vale/mitte õige/ ka töötajale soodsam variant/ vastusega ümber lükkama hakanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28684 lisas to
Vastas to teemas puhkuse kompensatsioon
ja veel
to to Maie
- elementaarne põhitõde on see, et 35/12*2=5,83 -väited kõik teevad nii ja staazi oman nii või naa palju ei ole seaduste sätete järgimisel argumendid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28685 lisas Maie
Vastas Maie teemas puhkuse kompensatsioon
Minu imestusel ei ole piiri - KAS ASI ON SEDA VÄÄRT , et siin õelaks minna. Omalt poolt vabandan,et sekkusin.
P.S olen väga seadusekuulekas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to to Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28692 lisas to to Maie
Vastas to to Maie teemas puhkuse kompensatsioon
Kirjutasin Maie kaitseks just seepärast, et lugedes foorumi teemasid, vastab tema alati väga arusaadavalt või selgitab - iialgi ei ironiseeri ka kõige lihtsamate teemade korral. Aga to Maie selles teemas (teistes teemades ei oska tema vastuseid kommenteerida, kuna to-sid on palju) on väga üleolev ja tema küsimus (15:15 22.08.2006 to Maie kirjutas:
Mis on 2,92? Kas 35/12 ?) jättis temast algaja mulje, mis hiljem läks üle suurustavaks - üleolevaks staazikaks töötajaks. Ise ma siin eriti sõna ei võta, kuid külastan foorumit tihti, kuna staazi saab antud ametikohal peagi 4 aastat ja areneda on küll ning veel. Lugedes foorumi teemasid olen saanud kinnitust oma teadmistele. Loodan, et Maie ei lase ennast häirida mõningate õelusest ja külastab ikka sõbralikult foorumit edasi. Edu Sulle Maie.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.