katseaja teema

  • irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28766 lisas irina
katseaja teema lisas irina
Probleem on selles,et kui ma olen tööandjaga rääkinud enne lepingu sõlmimist, siis küsimusele palgast peale katseaega tema vastas et läheb suuremaks, aga kui suuremaks ei täpsustanud. ütles, et vaatame. Ok, minu viga. Lepingus ka ei olnud sõnagi sellest milline palko on peale katseaega. Aga katseaja jooksul mind pandi teisele ametikohale. Katseaeg lõpes selle kuu alguses ja nüüd on aeg saada kõrgema plaka, aga tööandja väidab, et katseaeg kestab veel, sest ma läksin teisele ametikohale ja siis algab uus katseaeg ja see ei ole veel lõpenud.Kuid lepingus muudatusi ei olnud tehtud ja lepingus on siiamaani kirjas, et olen oma esimese ametikohal. Ei tea, kas on see kuskil seaduses määratud ka, et kui katseaja jooksul sind pannakse teisele ametikohale, siis alates sellest päevast algab uus katseaeg? Nagu ma saan aru, tööandja on kohustatud lepingus vajalike muudatusi teha. Samuti kust ma võiksin teada saada, kas palk peale katseaega peab kindlasti suureneme või ei pea, või see on kokkulepel? Kui kellegil on sarnane probleem, andke palun teada:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28774 lisas Maie
Vastas Maie teemas katseaja teema
Kindel on see.et katseaega saab panna ainult lepingu sõlmimisel kuni 4 kuud.
Palk ei pea suurenema peale katseaega,palga tõstmine toimub kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28786 lisas elly
Vastas elly teemas katseaja teema
palga tõstmise kohta peale katseaega pidid sa leppima lepingut sõlmides. Antud juhul ei ole tööandjal ilma kirjaliku lepinguta mingit kohustust seda muutma. Mis puudutab testkordsesse katseajja, pole see seadusega lubatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ei tia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31816 lisas ei tia
Vastas ei tia teemas katseaja teema
Mul küsimus peale katseaaega, kas tööandjal on teatud kindlaksmääratud palgaarvestamise kohaselt (üks meetod katseajal, teine meetod peale katseaega) õigus ka oma meetodite tulemusena peale katseaga vähem palka maksta, kui arvutste kohaselt (teise meetodi) tulemusena see lihtsalt tuleb nii? Tulemus palk peale katseaega väiksem, mõtekam taas siis katseajalae jääda???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kaire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31821 lisas Kaire
Vastas Kaire teemas katseaja teema
Katseaeg võib kesta kuni 4 kuud, pikem ei tohi olla. Palga suurus peab olema sul töölepingus märgitud. Täistööajaga töötades pead saama vähemalt miinimumpalga ehk siis 3600.- miinus maksud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.