katseaja teema

  • irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28767 lisas irina
katseaja teema lisas irina
Probleem on selles,et kui ma olen tööandjaga rääkinud enne lepingu sõlmimist, siis küsimusele palgast peale katseaega tema vastas et läheb suuremaks, aga kui suuremaks ei täpsustanud. ütles, et vaatame. Ok, minu viga. Lepingus ka ei olnud sõnagi sellest milline palko on peale katseaega. Aga katseaja jooksul mind pandi teisele ametikohale. Katseaeg lõpes selle kuu alguses ja nüüd on aeg saada kõrgema plaka, aga tööandja väidab, et katseaeg kestab veel, sest ma läksin teisele ametikohale ja siis algab uus katseaeg ja see ei ole veel lõpenud.Kuid lepingus muudatusi ei olnud tehtud ja lepingus on siiamaani kirjas, et olen oma esimese ametikohal. Ei tea, kas on see kuskil seaduses määratud ka, et kui katseaja jooksul sind pannakse teisele ametikohale, siis alates sellest päevast algab uus katseaeg? Nagu ma saan aru, tööandja on kohustatud lepingus vajalike muudatusi teha. Samuti kust ma võiksin teada saada, kas palk peale katseaega peab kindlasti suureneme või ei pea, või see on kokkulepel? Kui kellegil on sarnane probleem, andke palun teada:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 11 kuud tagasi #28783 lisas hiir
Vastas hiir teemas katseaja teema
Sellist asja kindlasti ei ole, et kui firmasiseselt ametikohta vahetades algab uus katseaeg. Seda sul karta ei tule.

Kahjuks on aga palga tõstmine peale katseaega kokkuleppe küsimus, mis fikseeritakse töölepingus. Mingit kohustust tööandjal sinu palka tõsta ei ole antud juhul.

Küll aga on tööandja kohustatud muutma sinu lepingus määratud ametikohta ning tegema töölepingule lisa selle kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.