Vargus tööl

  • Laura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28813 lisas Laura
Vargus tööl lisas Laura
Selline küsimus, et kas tööandja on kohustatud hüvitama summa, mis varastati rahakotist töötaja riietekapist. Kapp oli korralikult lukus ja see oli lahti muugitud ning raha kotist raha varastatud. Kas on mingi võimalus, et tööandjale lasub vastutus, kuna see toimus tööandja territooriumil ja ei sõltunud töötajast.
Kas siis sellisel juhul kirjutada lihtsalt tööandjale avaldus, et palun hüvitada mulle seoses vargusega... jne.

Vastust ootama jäädes!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28815 lisas .
Vastas . teemas Vargus tööl
Kindlasti ei ole tööandjal sellist kohustust. Varguste uurimine ja varga leidmine on politsei rida.
Tööandjale võib kirjutada avalduse ja paluda näiteks toetust, seoses varguse tõttu tekkinud raske olukorraga,aga kohustust seda anda küll ei ole.
Kui elaksite üürikorteris ja korterisse sisse murtaks, kas siis nõuaksite maja omanikult kahjude hüvitamist?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Vargus.ee
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31275 lisas Vargus.ee
Vastas Vargus.ee teemas Vargus tööl
Vargus.ee varastatud , kadunud ja leitud asjade register. Võimalik teenida ja pakkuda vaevatasu.


WWW.vargus.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • klmr
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31277 lisas klmr
Vastas klmr teemas Vargus tööl
Kui Sul oli kapp lukus, siis on küll kuidagi väga imelik et sealt miskit kadus.Meil on küll ülemusel topelt võtmed, aga ma ei usu et ta nii vaene on, et minu 3500 palgarahast endale matti hakkab võtma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.