Lõpparve

  • Trita
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28852 lisas Trita
Lõpparve lisas Trita
Tere,kas keegi aitaks arvestada kui palju ma lõpparvet peaks saama?
Läksin tööle märtsis 2005 ja siiani ma puhkust välja ei ole võtnud. Töötasin 3 tundi päevas tunnitasuga 32 EEK tund.Ja mitte iga päev.
Kuidas ma arvutan? Ma ei tahagi et minu eest kõik summad välja arvutaksite , vaid, et arvutuskäiku teada saada.
Kas arvestan kesmise päevapaga? Kas iga töötatud kuu on 2.33 puhkusepäeva?Keegi väitis et midagi tuleb veel 5/7 korrutada?
Palun aidake, sest minul usaldus tööandja vastu täielikult kadunud :(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28854 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Lõpparve
Et teada saada mitme päeva eest on Sul kasutamata puhkuse komp. saada on vaja teada täpselt , mis kuupäevast tööle asusid ja millal viimane päev.Iga töötatud kuu annab üldjuhul 2,33 puhkusepäeva.Lõpparve arvestamisel tuleb aluseks võtta viimase 6 kuu töötasu ja jagada see nende samade kuude kalendripäevade arvuga, millest on maha arvestatud haiguspäevad ja riigipühad. saad ühe päeva tasu ja see korrutada kasutamata puhkuse päevadega.Ei mingit 5/7.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Trita
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28858 lisas Trita
Vastas Trita teemas Lõpparve
Aitäh Sirje!
" Lõpparve arvestamisel tuleb aluseks võtta viimase 6 kuu töötasu ja jagada see nende samade kuude kalendripäevade arvuga, millest on maha arvestatud haiguspäevad ja riigipühad."
Kuigi ma ei töötanud iga päev, vaid 3 ja 4 päeva nädalas, kas ikka arvestan kogu kalendripäevade arvuga, mitte töötatud päevade arvuga?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #28868 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Lõpparve
Jagamine toimub ikka kalendripäevade arvuga, pole oluline mitu päeva Sa nädalas töötasid. Ja korrutatakse ka kalendripäevade arvuga, olgu siis puhkuse või puhkuse kompensatsiooni arvestamine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.