kinnipidamine

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29003 lisas kelly
kinnipidamine lisas kelly
Tere.Mul on selline küsimus ,et kui Töötasu arestimise aktis on kirjas....sissetuleku arestimisel ei loeta sissetuleku hulka makse (kogumismaksu,ravikindmaksu,tööstuskindlmaksu jne)...kas se tähendab siis seda ,et ma pean kinni pidama 1800.- mitte aga 1800.- pealt maksud maha võtma ja siis see mis alles jääb saadan kohtutäiturile ?
Ette tänades

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29006 lisas imelik
Vastas imelik teemas kinnipidamine
Töötasu arestimise skeem
www.just.ee/21937

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29022 lisas kelly
Vastas kelly teemas kinnipidamine
miks tehakse asi nii keeruliseks:( ma küsin vaid vastust kas jahh või eii sealt, aga ma eii loe ühtegi sõna maksude kohta:(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29024 lisas hiir
Vastas hiir teemas kinnipidamine
Natuke raske on sinu küsimusele lihtsalt "jahh" või "eii" vastata, kuna jääb arusaamatuks, mis makse sa soovid sellelt kinnipeetavalt summalt pidada? Või on töötaja kogu palk 1800 krooni? Mis summas siis on tehtud ettekirjutus kinnipidamiseks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29025 lisas kelly
Vastas kelly teemas kinnipidamine
kinnipidamisele kuulub 1800.-
töötaja palk bruto7000.-
kas ma pean 1800.- pealt maha arvama ka kogumispensioni ja tulumaksu ja töötuskindlustuse?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29026 lisas Evi
Vastas Evi teemas kinnipidamine
Selles samas kinnipidamise aktis on ilusti kõik kirjas, võta vaevaks lugeda ja ka mõtelda selle üle,mida loed ;) Asi kujutab endast seda, et arvestad inimesele kenasti palga ära, võtad kõik maksud ja siis vaatad,palju väljamaksmiseks jäi. Sellest omakorda ei kuulu arestimisele miinimumpalk (3000.-) ja kui on ülalpeetavaid, siis nendest iga pealt 1/3 miinimumist (1000.-). Järele jäänud summast võid arestimiseks kiini pidada 2/3. Nii lihtne oligi,jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.