YMBRIKUPALK

  • marko
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29008 lisas marko
YMBRIKUPALK lisas marko
Kysimus selles kui t66lepingut nagu pole et kuidas on siis materjaalse vastutusega. Hiljuti juhtus nii et soitsin firma auto katki kus ma nagu tegelikult ei t66tagi. Nyyd aga tahab kohtu kaudu v2lja n6uda kahjusummat, mida mina pole n6us maksma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29012 lisas imelik
Vastas imelik teemas YMBRIKUPALK
See, et pole töölepingut kirjalikult sõlmitud ei tähena, et pole töösuhet - ON KÜLL aga selle eest,et tööandja pole sinuga töölepingut kirjalikult sõlminud vastutab tema.
Kummaline sinu seisukoht - sõidad tööandja auto katki ja nii ongi normaalne või? Noh minge siis kohtusse kui kokkuleppele ei jõua küll nemad asjale lahenduse leiavad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29017 lisas MA
Vastas MA teemas YMBRIKUPALK
Kui ikka ei ole mingit lepingut sõlmitud ja saad ümbrikupalka, ei ole juriidiliselt midagi võimalik tööandjal nõuda. Ta praegu lihtsalt hirmutab sind. Muretse endale õige jurist ja selline asi on üks lihtsamaid, mis lahendatakse sinu kasuks... Tööandjana on muidugi töösuhet võimalik tõestada, kuid miks sel juhul ei ole palka ametlikult makstud ja makse deklareeritud ning üle kantud iga kuu 10-ndal kuupäeval?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29019 lisas .
Vastas . teemas YMBRIKUPALK
Kust on võimalik algsest küsimusest välja lugeda midagi ümbrikupalga kohta? Mina küll loen ainult, et leping on millegipärast tegemata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29021 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas YMBRIKUPALK
ta ju kirjutas, et ta ei tööta selles firmas, sai ainult musta raha nagu pealkirjas viitab. jama olukord küll

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 10 kuud tagasi #29028 lisas .
Vastas . teemas YMBRIKUPALK
sel juhul võidakse ju veel ka omavolilise firma auto kasutamise süüdistus kaela määrida. Kui ei tööta, siis pole ka masina kasutamise õigust. Vaevalt, et küsijal on ettenäidata mingit lepingut, mille alusel ta üldse võiks seda autot kasutada. Sealt paistab päris suur jama tulemas jah, ehk oleks targem see remont kinni maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.