Lõpurahade tasumine

  • Merili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29262 lisas Merili
Lõpurahade tasumine lisas Merili
Meil on jälle töötaja kadunud. Töötaja helistas telefonitsi joobes olekus ja lubas tulla lepingut lõpetama, kuid ei ole 3 nädalat märku andnud. Ilmselt saadame talle tähitud kirja. Kuid mida teha lõpparvega? Ta ei ole andnud meile oma pangakontot. Tahtis saada raha sularahas. Lõpparvega ei tohi ju viivitada. Tema käes on ka firma telefoniaparaat. Kas võin tasaarveldust teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29452 lisas h
Vastas h teemas Lõpurahade tasumine
Ta pole ju avaldust kirjutanud,et tahab lahkuda töölt.Tööluusiga lahti lasta,siis taandkuupäevaga.Alles siis lõpparve.Äkki tuleb hoopis haiguslehega.Mul ka üks mees kadunud sõjaväest tulekust saati nii umbes aasta juba.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29457 lisas Maie
Vastas Maie teemas Lõpurahade tasumine
Hakkan jälle oma kulunud jutuga peale,et peaks olema otsese ülemuse ettekanne,et töötaja puudub mõjuva põhjuseta (pole ju teatanud,et ta on haige)selle alusel käskkirjaga noomitus.
Nüüd on olemas 1 kehtiv karistus. See oleks nagu enda seljataguse kindlustamine.Juhul kui veel tööle ei tule teha uus ettekanne,selle alusel juba käskkiri töölepingu lõpetamise kohta.Viimaseks tööpäevaks jääb siis 1-ne luusi päev. Nüüd tuleks siis ka saamata rahad välja rehkendada. Tähitud kirjaga tööraamatu järgi kutsuda,samuti teavitada ka käskkirjadest.Nii peaks nagu sobima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29458 lisas Maie
Vastas Maie teemas Lõpurahade tasumine
Mina veel. Mingit tasaarveldust ei soovita ilma töötaja nõusolekuta tegema hakata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29480 lisas h
Vastas h teemas Lõpurahade tasumine
Jgal käskkirjal karistuse kohta peab olema ka karistatava allkiri tutvumise kohta. Mina olen võtnud alati ka seletuskirja jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.