töövaidluskomisjoni minek

  • kadri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29324 lisas kadri
lugu selline, tulin töölt ära, kui olin 4 päeva töötanud põhjusega, et tööandja viivitas lepingusõlmimisega ja ei pidanud oma sellekohaseid lubadusi. Kui ta töötasu välja ei maksnud andsin asja komisjoni arutada. Tööandja on nõus raha välja maksma kuid poole väiksemas summas, kui me kokku leppisime ja lisaks nõuab kuupalka minult, kuna olin omavoliliselt töölt lahkunud. Tegelikult aga olime selles kokkuleppinud ja ta oli nõus minu päevapealt lahkumisega. Mida võib sellest arvata komisjon, kui on minu sõna tema sõna vastu, sest tegemist oli telefoni vestlusega, töötaja, kes võiks tunnistada minu kasuks, seda ei taha teha, sest kardab tööandjat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annaliisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #29342 lisas annaliisa
Vastas annaliisa teemas töövaidluskomisjoni minek
Mis see komisjon siis arvama peab?!

Töösuhet te ju mõlemad ei eita - tööandja sellega, et hüvituse maksis ja Sina sellega, et komisjonile üldse arutada andsid - SEEGA TÖÖSUHE OLI.
Vaielda jääb ainult hüvitise suuruse üle. Kuna Sa töölepingu allkirjastamist ära oodata ei mallanaud siis ... - kasvõi minimumpalgast lähtuv hüvitise määr. Alla selle maksta ei saa.
Samuti on ka selle tööandja poolse nõudega - tõepoolest on tööadjal õigus sellele, isejutt on muidugi missuguse lepinguga tegemist oli...
- Soovin edu vaidluses -

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.