lahkumis avaldus?

  • mart
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29503 lisas mart
lahkumis avaldus? lisas mart
Kui tööandja keeldub lahkumis avaldust vastu võtmast, siis mida peaks tegema, et see avalduse esitamine kuskil fikseeritud saaks. Vastasel korral võib ta lõpmatuseni väita, et ma pole talle avaldust esitanud ja näitab oma üleolekut edasi- teeb mis tahab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29504 lisas anu
Vastas anu teemas lahkumis avaldus?
Lahkumisavaldus tuleb koostada kahes eksemplaris ja lasta sekretäril registreerida mõlemad (üks koopiana) kui sissetulev post. (Alternatiivina - koopia registreeritud originaalist) Üks eksemplar jääb sulle kätte, teine peaks rändama oma teed pidi otsutajate juurde. Vaidluste puhul on võimalik sellisel viisil oma lahkumisavalduse esitamist tõestada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29505 lisas mann
Vastas mann teemas lahkumis avaldus?
lähed postkontorisse ja saadad tähitud kirjaga TÖÖKOHA AADRESSILE.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mart
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29506 lisas mart
Vastas mart teemas lahkumis avaldus?
tänud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29541 lisas h
Vastas h teemas lahkumis avaldus?
Tähitud kiri küll,aga millega ta tõestab,et seal sees oli lahkumisavaldus? Sekretärile anda 2 eksemplari ja teise peale teeb ta märkuse vastuvõtmise kohta ja jätab selle enda kätte.Mina teeks nii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29543 lisas kata
Vastas kata teemas lahkumis avaldus?
Paljudes firmades ei olegi sekretäri. Ka personali- ja raamatupidamisteenus ostetakse sisse. Kui ikka tõesti kellelegi ei ole oma avaldus esitada ja firma juht sulle näkku naerab, tuleks avaldus saata tähitud kirjaga ja sisuloeteluga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29572 lisas liisu
Vastas liisu teemas lahkumis avaldus?
mul ka plaanis töölt lahkuda omal soovil kuna tööandjaga pole võimalik räkida.nimelt kasvatan 10 aastast last üksi ja pean kogu aega olema õhtuti töök kuna hommikul ta väidab et ei saa mind panna ja siis olen alati õhtul ja 12 tundi et mul ju väikseid lapsi pole ta ütles et kirjutan lahkumisavalduse aga tahan võtta ka haiguslehe et mitte seal töötada,kumb ennem siis

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29588 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas lahkumis avaldus?
Haiguslehe väljastab arst Sulle vaid siis kui oled ise haige või laps on haige ja vajab hooldamist.Sa ei saa ju öelda et "võtan haiguslehe".Aga loomulikult kui oled haige ja arst Sulle haiguslehe väljastab, siis on Sul arukas end kõigepealt terveks ravida.Samas on ju võimalik, et esitad lahkumisvalduse ühe kuuse etteteatamiajaga ja oled selle kuu sees veel ka haiguslehel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.