haigusrahad

  • marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29573 lisas marek
haigusrahad lisas marek
Tere selline kysimus oleks kui ma olen töötanud alla 6 kuu kas saan ka siis puhkuse rahasid välja võtta ja kuidas siis seda arvutatakse kui on võimalik võtta??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29575 lisas imelik
Vastas imelik teemas haigusrahad
Pealkiri haigusraha ja jutt tegelikult puhkusest!!!

Puhkuse õigus tekib kuue kuu möödumisel seda siis kuue töötatud kuu eest seega 14 kalendripäeva kui ettenähtud puhkus 28klp. aastas. Tuleb kirjutada puhkuse avaldus vähemalt 2 nädalat enne.
Lihtsalt raha välja võtta ei saa, peab ka puhkusele minema.
Arvutatakse PUHKUSETASU ARVUTAMISE KORD aluses, eelnevate kuude tasude järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29577 lisas Ma
Vastas Ma teemas haigusrahad
Õigus tekib küll, kuid ikkagi poolte kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • SIRJE
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29578 lisas SIRJE
Vastas SIRJE teemas haigusrahad
Ainult puhkuserahasid ei saa võtta, ikka pead puhkama ka. PUHKUSEADUSE §13. Puhkuse andmine esimesel tööaastal

(1) Töötajal, kes on esimesel tööaastal töötanud vähemalt kuus kuud, on õigus saada puhkust võrdeliselt töötatud kuude arvuga. Saamata jäänud puhkuseosa antakse tööaasta kestel mõnel muul ajal või töötaja nõusolekul liidetakse järgmise tööaasta puhkusega või antakse teise tööaasta kestel mõnel muul ajal.

(2) Sõltumata töötatud ajast, on esimesel tööaastal õigus saada puhkust täies ulatuses:
1) alaealisel;
2) isikul, kellele on määratud töövõimetuspension või rahvapension töövõimetuse alusel vastavalt riikliku pensionikindlustuse seadusele;
3) naisel enne või pärast rasedus- ja sünnituspuhkust;
4) tööga seotud tervisekahjustuse järgselt töövõime osaliselt kaotanud töötajal;
5) muudel seaduse, muu õigusakti, kollektiiv- või töölepinguga ettenähtud juhtudel.

(3) Poolte kokkuleppel võib esimesel tööaastal anda puhkust täies ulatuses, sõltumata töötatud ajast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.